2737
2739
ان شاءالله هرچی غم و اندوه از زندگیت بره و لبت خندان و دلت شاد بشه 😗😗😗

ممنون عزیزم😙😘

غم نبود پدر یه حفره عمیق تو قلب و روح آدم میذاره😔😔 امشب یاد پدرم افتادم و گریه م گرفت😔

امیدوارم پدر شما شفا بگیرن❤

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دلم میخواد گریه کنم از بیماریم. اما یه ماهه به خودم قول دادم که دیگه نذارم هیچ چی منو اذیت کنه و به عبارتی ضد ضربه بشم 

چون با کوچکترین ناراحتی ،زمین گیر میشم .با خودم گفتم هیچکس ارزش حتی یک ثانیه درد کشیدنم رو نداره 😁

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
ممنون عزیزم😙😘 غم نبود پدر یه حفره عمیق تو قلب و روح آدم میذاره😔😔 امشب یاد پدرم افتادم و گریه م ...

الهی 😢😢😢😢براش فاتحه میخونم .بهشت جایگاهش باشه ان شاءالله 

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2728
منم دلم میخواد گریه کنم از بیماریم. اما یه ماهه به خودم قول دادم که دیگه نذارم هیچ چی منو اذیت کنه و ...

عزیزم❤ چه خوبه انقدر قوی هستین. از خدا میخوام سلامتی تون بهتون برگرده

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
الهی 😢😢😢😢براش فاتحه میخونم .بهشت جایگاهش باشه ان شاءالله 

ممنون عزیزم

منننننن/:

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
عزیزم❤ چه خوبه انقدر قوی هستین. از خدا میخوام سلامتی تون بهتون برگرده

قوی نیستم اصلا 😔😔😔خیلی درد میکشم خیلی درد.دیسک کمرم شدید میشه و توان حرکت ازم میگیره حتی به زور و درد وحشتناک کلتب به روتون دستشویی میرم 

وگرنه مشکلات خیلی بزرگی دارم که قابل حل نیستن.دیگه برام مهم نیستن فقط میخوام سالم باشم همین 😢

2738
قوی نیستم اصلا 😔😔😔خیلی درد میکشم خیلی درد.دیسک کمرم شدید میشه و توان حرکت ازم میگیره حتی به زور و ...

عزیزم😢😢 با جراحی خوب نمیشه؟

منکه قلبم میخواد از جاش دربیاد انقد گریه کردم چشااام میسوزه😭😭😭

عزیزم همسرتون هنوز آی سی یو عه؟؟

عزیزم😢😢 با جراحی خوب نمیشه؟

هنوز به جراحی نرسیده .بیشتر درد هام از ناراحتی و فشار عصبیه

2706