2733
2734
عنوان

باپسرم چی کارکنم😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 671 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عرق نعناع بده بخوره هر روز یک استکان. دو سه روز اول هم یک لیوان‌. تا چهل روز اینا حدودا

روزی یه استکان عرق نعنا برای بچه ضرر داره 

برا آدم بزرگم خوب نیست..😕😕😕

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین

بچه کوچیکه رو بزار خونه

بزرگه رو ببر مهد و بعد خودت برو بیارش.

بزار حس کنه شما برای مهد رفتن وقت اختصاصی براش میزاری.و خواهرش تو اون بخش از زندگیش سهیم نیست.

مطمئن باش با علاقه میاد

خدایا ،من رو سر هیچ دوراهی ای قرار نده،من این یک راه رو هم گاهی اشتباه میرم.
از استرس دل درد میگیره. اونجا مربی هاش چطورن؟ نکنه دعواش میکنن ؟

منم حس میکنم بداخلاقن خودمم موندم که یعنی مشکل ازکجاس آخ بچه این همه تاثیرداره

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

عادی برخورد کن خیلی محبت نکن مثل قبل بدنیا اومدن بچت باهاش رفتار کن بهش کار بده برات انجام بده مثلا بگو برو برای بچه کوچیکترت پوشک بیاره یا پتو روش بزاره بزار نسبت به کوچیکه احساس مسئولیت کنه خودبه هود حسودیش از بین میره اصلا حسادتش رو به روش نیار

بچه کوچیکه رو بزار خونه بزرگه رو ببر مهد و بعد خودت برو بیارش. بزار حس کنه شما برای مهد رفتن وقت ا ...

فردااین کارومیکنم به سرویسش میگم نیادکوچیکه هم خیلی غلق خیلی

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
منم حس میکنم بداخلاقن خودمم موندم که یعنی مشکل ازکجاس آخ بچه این همه تاثیرداره

خيلي بيشتر از اون چيزي ك فكر ميكني ميتونه ب دنيا اومدن بچه دوم اولي رو اذيت كنه 

من خودم سر همين خوضوع دس نگه داشتم چون با ب دنيا اومدن بچه برادرم پسرم فوق العاده واكنش نشون داد

خیلی بیشتر بهش محبت کن نذار اومدن بچه دوم یه عقده بشه رو دلش بمونه اشتباهی که من کردم رو تکرار نکن همه تو جهم فقط به دومی بود اونم از حس بد اومدن بچه دومم خیلی افسرده شده بود و بهم وابسته تر شده بود ولی من مراعاتشو نکردم   الانم  یاد اونروزا که میفتم از خودم بدم میاد حالم خراب میشه