2737
2739
عنوان

باپسرم چی کارکنم😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 33 پست
خیلی بیشتر بهش محبت کن نذار اومدن بچه دوم یه عقده بشه رو دلش بمونه اشتباهی که من کردم رو تکرار نکن ه ...

آخ چی کارکنم منم یکی دوباروقتی کوچیکه گریه میکردسرش دادزدم اخ اونم ازیه طرف گیرمیدادکه کاش نمیکردم الان دارم چندبرابرنازشومیکشم اثرنمیکنه ولی چه قدسخته شرایط بعدش بچه ی بزرگت کناراومد؟

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
آخ چی کارکنم منم یکی دوباروقتی کوچیکه گریه میکردسرش دادزدم اخ اونم ازیه طرف گیرمیدادکه کاش نمیکردم ا ...

باور میکنی هنوز به خاطر اشتباهات خود من که درست رفتار نکردم هنوز بهش حساسه و باهاش ناسازگاری داره فقط خودمو مقصر میدونم وقتی دومی اومد اینگار اون که چند سال یکی یه دونه خونمون بود بچه من نبود از اون انتظار داشتم مثل یه آدم بزرگ رفتار کنه خیلی تو رفتارام اشتباه کردم حالا هم هنوز باهاش،کنار نیومده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باور میکنی هنوز به خاطر اشتباهات خود من که درست رفتار نکردم هنوز بهش حساسه و باهاش ناسازگاری داره فق ...

منم روزای اول انتطارداشتم مثل بزرگترارفتارکنه همینم اینجوریش کرد

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
روزی یه استکان عرق نعنا برای بچه ضرر داره  برا آدم بزرگم خوب نیست..😕😕😕

نمیدونم بچشون چند ساله هست. ولی برای آدم بزرگ اصلا ضرری نداره

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم
2731