2733
2734
عنوان

لیست کسایی که تا الان عاشقشون شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 36051 بازدید | 981 پست
خخخخخخخخخ نمیری ولی واقعا سر همین زود عاشق شدنم شوهر کردم شوهرمو یه نظر دیدم گفتم این ماله خودمه تام ...

کارت درسته😂

میشه بعده اینکه لایکم کردی یه صلوات واسه حاجت دلم بفرسی❤❤
دلیلت واسه انتخاب شماره ۶ و ۱۶ چی بود🤢🤢🤢 اخه عموپوررررنگ

وای منم عاشق عمو پورنگ بودم اصن یه وضعی

تازه ۶ سالم بود عاشق قلقلی هم بودم😐🤦‍

یک عدد لپ چالی هستم😊   (کاربر تقریبا قدیمی😁)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

گفتم دیگه عموپورنگ یه آهنگی خوند و دل من رفت مگه می شه از دست نگاه تو دررفت  

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  

۱۶ کدوم بود؟

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  
منم عاشق افسر مینجانگو بودم و هستم😂😐 لعنتی خیلی ژذابه چقدر خوب که همشونُ یادته

نه خیلیاش یادم رفته  اینا یه قسمتشه

تا قبل از تو فکر میکردم فقط خودم خلم تا اینکه با تو اشنا شدم مرسی که هستی 😂😂😂🤦🏻‍♀️

چاکرم  

واااااییی 🤣🤣🤣🤣 نگووووو 😁😁😁😁😁 با این انتخابت کلی منو خندوندی ممنونتم

😂😂😂 مینشستم پای برنامه ش اشک میریختم این چرا صحبت نمیکنه اگه میتونست صحبت کنه باهاش عروسی میکردم😑

کلا از اول آدم ازدواجیی بودم😁

یک عدد لپ چالی هستم😊   (کاربر تقریبا قدیمی😁)

مگه کسی هم واسه ما باقی مونده؟همه رو که برداشتی واسه خودت.بیا حامد بهدادم بگیر دیگه.عاشق اونم شو😩😩

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.
نه خیلیاش یادم رفته    اینا یه قسمتشه

احیانا عاشق مایکل اسکافیلد نشده بودی؟😂 من که نصف دوران کودکیم به پای اون گذشت...

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
من تو فامیل هرررکی ازدواج میکرد عاشق برادر شوهرش میشدم😁

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ ای وای دلم چرا

2706