2737
2734
عنوان

لیست کسایی که تا الان عاشقشون شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 36032 بازدید | 981 پست
۱)محمد شاهرودی ۲)کاوه تبریزی ۳)علی ماهشهری ۴)حسین کرجی ۵)امیر بجنوردی ۶)اون یارو تو کارتون کمان ...

خخخخخخخخخ خ نمیری

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه اخه من بعدش که فیلم تموم میشه حس شکست عشقی دارم🥴🤕 حالا اگه بازیگره بمیره تو فیلم که دیگه هیچی ...

خخخخخ اره واقعا من گاهی افسردگی بعد فیلم می گیرم

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  
استارتر منم دست کمی از تو ندارم 🤪 البته من فقط خارجکی میپسندم 😎 لیست کسایی که من عاااااشقشونم&nb ...

من فقط از کوتوله خوشم میومد قسم خورده بودم اگه بکشنش دیگه نگاه نکنم سریالو😂

کارای خوشگل و هنری تو هر سبک و سلیقه ای از کارای نمدی تا بافتنی های زیبا و خاص از سرمه دوزی تا دوختهای نوین همه و همه در کانال تل گرام baharshop518@
2728
جاستین بیبر(زمان جاهلیت😣) تام کروز شاهرخ خان  سام کلافلین شهاب حسینی شاهرخ استخری ولی الا ...

نازه امیرآرمان

منم عاشق افسر مینجانگو بودم و هستم😂😐 لعنتی خیلی ژذابه

چقدر خوب که همشونُ یادته

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
2740
مثلا همین جان اسنو که خیلی عاشقش بودم فیلم که تموم شد الان حس میکنم از عشقم دور موندم دارم غم دوری م ...

خخخخخخخخخ ایشالله این دورم می گذره صبور باش 

من فقط از کوتوله خوشم میومد قسم خورده بودم اگه بکشنش دیگه نگاه نکنم سریالو😂

اره اونا هم خیلی دوسش داشتم ولی عاشقش نبودم فقط به عنوان دوست اجتماعی بش نگا میکردم 🤕🤪😂😁

2706