2737
2734
عنوان

لیست کسایی که تا الان عاشقشون شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 36032 بازدید | 981 پست
۱)محمد شاهرودی ۲)کاوه تبریزی ۳)علی ماهشهری ۴)حسین کرجی ۵)امیر بجنوردی ۶)اون یارو تو کارتون کمان ...

خخخخخخخخخ خ نمیری

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اخه من بعدش که فیلم تموم میشه حس شکست عشقی دارم🥴🤕 حالا اگه بازیگره بمیره تو فیلم که دیگه هیچی ...

خخخخخ اره واقعا من گاهی افسردگی بعد فیلم می گیرم

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  
استارتر منم دست کمی از تو ندارم 🤪 البته من فقط خارجکی میپسندم 😎 لیست کسایی که من عاااااشقشونم&nb ...

من فقط از کوتوله خوشم میومد قسم خورده بودم اگه بکشنش دیگه نگاه نکنم سریالو😂

کارای خوشگل و هنری تو هر سبک و سلیقه ای از کارای نمدی تا بافتنی های زیبا و خاص از سرمه دوزی تا دوختهای نوین همه و همه در کانال تل گرام baharshop518@
2731
جاستین بیبر(زمان جاهلیت😣) تام کروز شاهرخ خان  سام کلافلین شهاب حسینی شاهرخ استخری ولی الا ...

نازه امیرآرمان

منم عاشق افسر مینجانگو بودم و هستم😂😐 لعنتی خیلی ژذابه

چقدر خوب که همشونُ یادته

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
2740
مثلا همین جان اسنو که خیلی عاشقش بودم فیلم که تموم شد الان حس میکنم از عشقم دور موندم دارم غم دوری م ...

خخخخخخخخخ ایشالله این دورم می گذره صبور باش 

من فقط از کوتوله خوشم میومد قسم خورده بودم اگه بکشنش دیگه نگاه نکنم سریالو😂

اره اونا هم خیلی دوسش داشتم ولی عاشقش نبودم فقط به عنوان دوست اجتماعی بش نگا میکردم 🤕🤪😂😁

2706