2737
2739
عنوان

لیست کسایی که تا الان عاشقشون شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 36024 بازدید | 981 پست
انريكه ايگلسياس  أيان سامرهالدر  ديمن پاوول وسلي استفن سونگ ايل كوگ جومونگ ونت ورث ميل ...

مال تو که بیشتر شد خخخخ

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فک کنم فقط عاشق بابا پنجلی نشدی😁😁😁😁😁

نقیییی بزنم دهنش

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  

استارتر منم دست کمی از تو ندارم 🤪

البته من فقط خارجکی میپسندم 😎

لیست کسایی که من عاااااشقشونم 

کیت هرینگتون (جان اسنو گیم اف ترونز )لعنتی خییییلی جذابه 😍

ونت ورت میلر(مایکل اسکافیلد فرار از زندان )اصن به عشق این فیلمو میدیدم 😫

چاتای اولسوی عشقه ❤❤❤

دیوید بکهام 😪

انریکه 

حالا خیلی بوده در حال حاضر همینا یادمه کلا از بچگی هرچی فیلم میدیدم عاشق شخصیت اصلیش میشدم خیلی بی جنبمم من 😥

عاشق ؟؟؟؟اگه خوشت اومده بحثی نیست....ب دل نشستن با عاشق شدن کلی فرق داره

شوخی بود حالا چرا ناراحت می شی گلم شما بخون خوشم اومده

2738
استارتر منم دست کمی از تو ندارم 🤪 البته من فقط خارجکی میپسندم 😎 لیست کسایی که من عاااااشقشونم&nb ...

خخخخخخ منم ولی خداییش حال می ده فیلم بیشتر می چسبه

۱)محمد شاهرودی

۲)کاوه تبریزی

۳)علی ماهشهری

۴)حسین کرجی

۵)امیر بجنوردی

۶)اون یارو تو کارتون کماندار نوجوان

۷)عطا شاهرودی

از هر قومیتی یکی داشتم تو دلم😅😅😅

عاشق تمام ایرانم

کارای خوشگل و هنری تو هر سبک و سلیقه ای از کارای نمدی تا بافتنی های زیبا و خاص از سرمه دوزی تا دوختهای نوین همه و همه در کانال تل گرام baharshop518@

حالا اینارو بی خیال رفتم تو پر بازدید اصن اشک تو چشم جمع شد

جاستین بیبر(زمان جاهلیت😣)

تام کروز

شاهرخ خان 

سام کلافلین

شهاب حسینی

شاهرخ استخری ولی الان خوشم نمیاد ازش

علی ضیا

معلم فیزیک اول دبیرستان

الانم امیرحسین آرمان😍

یک عدد لپ چالی هستم😊   (کاربر تقریبا قدیمی😁)
نه اخه من بعدش که فیلم تموم میشه حس شکست عشقی دارم🥴🤕 حالا اگه بازیگره بمیره تو فیلم که دیگه هیچی ...

مثلا همین جان اسنو که خیلی عاشقش بودم فیلم که تموم شد الان حس میکنم از عشقم دور موندم دارم غم دوری میکشم 😑اصن یه وضی😕😐🤦🏻‍♀️😪

2706