2733
2739
عنوان

💖😍بیاین از خوبی های شوهرهاتون تعریف کنید😍💖

| مشاهده متن کامل بحث + 4993 بازدید | 240 پست

مهربون خانواده دوست زحمت کش شش ساله وقتی از در میاد داخل می خواد بره بیرون ماچم می کنه ، دست و دل بازه ، خیلی به من و خانوادم احترام می ذاره ، همه دوستش دارن ، پدرخوبی برای دخترم هست آخرین خوبیش هم اینه که شبی گفت ظرفا رو نشور خودم صبح می شورم 😅

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینکه هیچ وقت قهر نمیکنه اصلا و ابدا.. تو دعوا داد بیداد میکنه ها ولی یه دیقه نمیشه میگه غلط کردم😊. هرچی بخوام فراهمه حتی اگ پول نداشته باشه سریع برام جورمیکنه. پشتمه تو خانوداش هیشکی جرعت نداره بهم تو بگه. 😐😐😐😐.

منطقی

مهربون

دست دلباز

لطیف 

کم توقع

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2738
از عکس پروفایلت خیلی خوشم اومد دمت گرم

قابل شوما رو نداره😊

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍

والا شوهر من کلکسیونی از بدیها بود تنها پوئن مثبتی که داشت این بود کاری نداشت کجا میرم با کی میرم چی میپوشم و کی میرم و کی برمیگردم البته منم جای خاصی نمیرمااا ولی اینکه یکی بهم بگه کجا میری و چیکار میکنی بدم میاد حالا نمیدونم این خوب بود یا حاصل بی تفاوتی زیادش بود😂😂😂😂

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍