2737
2734
عنوان

💖😍بیاین از خوبی های شوهرهاتون تعریف کنید😍💖

| مشاهده متن کامل بحث + 4993 بازدید | 240 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بنام خدا هیچی

عه 😂😂😂😂

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

خیلی خوبه هنوز نیومده من خسته ام حال ندارم شام ناهار درست کنم رخت بشورم 😶مرسی نیستی بوس 

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست

ویلا تو شمال میخره و سوپرایزم میکنه

اتاق کیف هامو همیشه تمیز میکنه

جواهراتمو از مهمونی میام میزاره سر جاش

خونه 100000 متریمونو ب تنهایی تمیز میکنه

حسودا پلاستیکی ریپلی نکنن😗

😁😁😁

2738

همه چیش خوبه خصوصیت بد نداره اصن..😍

فقط جدیدا یه کوجولو زود عصبانی میشه چون زیاد رو مخش راه میرم وگرنه هیچییی

ن دروغ میگ ..ن خانواده شو ب من ترجیح میده ..رفیق باز نیس..اهل تفریحه.. بزنم ب تخته 

2706