2733
2739
عنوان

💖😍بیاین از خوبی های شوهرهاتون تعریف کنید😍💖

| مشاهده متن کامل بحث + 4993 بازدید | 240 پست

روزی هزار بار قربون صدقم میره و میگه از تو بهتر برام وجود نداشته و بیش از اندازه دست و دلبازه یعنی اگه ثروتمند یاشه همرو بذل و بخشش میکنه خودش میفته به گدایی😏با همچین ادمی من زندگی میکنم

از ته دلتون برای مادرشدنم دعا کنید صلوات بفرستید🙏🙏🙏🙏
خواهر شغل کجا بود خودم سر کار میرم

خب گلم خودت بد عادتش کردی.از اول اینجوری خودت پول دراوردی منم.بودم خوشم میومد و سرکار نمیرفتم.

من بااینکه خودمم درامد دارم ولی یک قرون.خرح.زندگی نمیکنم ک عادت کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخ آره واقعا!!!  آخه روی باور هامون خیلی اثر گذارررره... شدیداااا باور هامون هم که زندگیمون ...

اره هست چرا نباشه ،بیشتر متاسفانه بدی  مردارومیگیم

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .

میگم این عروسه تو عکس تور‌پشت سرش آستین دستاشم هست ؟ 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2731

خوبی نداره

عصبی 

فحاش 

برا من خسیس 

هیچوقتم حوصله نداره

چیزی  تو خونه خراب شه هم درستش نمی کنه

مسوولیت پذیرم نیست ! 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2740

دست ودلبازه اصلا خسیس نیست دروغ نمیگه حتی اگر به ضرررش باشه اهل خیانت وکتک هم نیست نمازمیخونه انتقادپذیره مثلا چیزی درموردش خانوادش بگم اگه حقیقت داشته باشه اصلا ناراحت نمیشه حقوبه من میده

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری

شخصيت عاليش

تحصيلاتش

فرهنگ خوبش 

مسئوليت پذيره

وفاداره

صادقه

پشتكارش بالاس

منطقي

مهربونيش

مهمتر از همه عاشقمه

و.....❤️❤️❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

خوبی ک زیاد داره و ی اخلاقی داره ک با کل دنیا عوضش نمیکنم اونم اینه ک هررررچقدرهم بحثمون و دعوامون شدید باشه و مقصرش خودم باشم  با ی چرت ۵دقیقه ای همش یادش میره انقد مهربون میشهههه فداش بشم 😍😍😂😂

2706