2733
2734
عنوان

راه های وزن گیری جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 8356 بازدید | 46 پست
دکتر من بهم گفت بهترین راه وزن گیری جنین  مصرف پروتئین و لبنیاته و واقعا جواب گرفتم. این موا ...

لیدی میل چی خوبه شما مصرف کردین؟

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش خیلی جا داری هنوز  من بستنی  دلستر  خامه  شیرینی تر  کباب و جوج ...

سه تا دکتر رفتم میگه بچت ریزه😢😢😢😢😢

2742
گلم حتی وزن گیری جنینم بخش زیادش ارث و ژنشه

میترسم کم وزن بشه یوقت بره تو دستگاه😔😔😔😔اوایل بس حالت تهوع داشتم چهار کیلو کم کردم حالا اضافه نمیشه😔

2740
خداروشکر...زیاد اما بزرگشه زایمانت سخت میشه

اره پس چیکار کنم😢میخام از فردا هرشب نیم ساعت پیاده روی کنم زود بدنیا بیاد

میشه برای اینکه زایمان خوبی داشته باشم و نی نی رو بسلامتی بغل بگیرم صلوات بفرستی😍😘

ولی اصلا خودتو درگیر این مسائل نکن خودت بعدا خندت میگیره خواهر زاده من 2400 دنیا اومد ماشالا آنقدر زود تپل خان شده بود که نگو سر 4 ماه 8 کیلو بود... 

زندگیم فقط دخترمه و بس ❤️❤️❤️
میترسم کم وزن بشه یوقت بره تو دستگاه😔😔😔😔اوایل بس حالت تهوع داشتم چهار کیلو کم کردم حالا اضافه نم ...

نترس اخراش وزن میگیره تو دستگاه بخاطر وزن نمیبرن که نارس باشه زود نیا بیاد میبرن...کم وزنی پر وزنی به ژن بچه برمیگرده عزیز.نگران نباش

اره پس چیکار کنم😢میخام از فردا هرشب نیم ساعت پیاده روی کنم زود بدنیا بیاد

غذاتو کم کن.یه بار تو شبکه سلامت نشون میداد وزن زیاد نوزاد دورازجون بچه شما زمینه بیماری قلبی بزرگ سالی توشون خیلی بالاست.

مثلا بستنی اینا نخور

2706