2733
2739
عنوان

دیسک کمر

1935 بازدید | 12 پست

بچه ها من هجده سالمه و یک سال و نیمه کمر درد دارم.تازگی رفتم ام ار ای و به دوتا دکتر نشون دادم گفتن دیسک کمر شدیده مهره هات زده بیرون و به عمل نیاز داری.

میگن باید برم دکتر مغز و اعصاب توروخدا یه دکتر خیلی خوب تو اصفهان بم معرفی کنید من دلم نمیخواد انقدر زود کارم ب عمل و اینا برسه.(بنظرتون دکترابریشم کار خوبه؟)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم دو تا مهره هام زیر سی سال مشکل پیدا کرد زودی زیر بار عمل نرو حتما چند تا دیگه متخصص هم نشون بده& ...

وای خدایا چیه این دیسک کمر.نه من تا میشه عمل نمیکنم.هنوز خیلی زوده

2740

جدیدا میگن یه شیوه درمانی اومده برای دیسک و این جور مشکلات به اسم اوزون درمانی حالا اینکه دقیقا چی هست و چقدر موثره رو نمیدونم ولی راجع بهش تحقیق کن . خودمم باید تحقیق کنم شوهر منم دیسک کمر داره البته دکتر نگفته عمل ولی گاهی اوقات واقعا اذیته از کمر درد

خدایا شکرت
جدیدا میگن یه شیوه درمانی اومده برای دیسک و این جور مشکلات به اسم اوزون درمانی حالا اینکه دقیقا چی ه ...

اره اینکارو مامانم جدیدا بخاطر دیسکش انجام داده ولی تاثیری نداشته دکترش خیلی مطمئن بود و میگفت خوب میشه ولی اصلا فرقی نکرده

اره اینکارو مامانم جدیدا بخاطر دیسکش انجام داده ولی تاثیری نداشته دکترش خیلی مطمئن بود و میگفت خوب م ...

میشه بگی روش درمانیش چطوری بود؟ ماده ای تزریق میکردن به کمر ؟

خدایا شکرت