2737
2739
عنوان

به نظرتون بد نیست با یه پسر دیپلمه ازدواج کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4055 بازدید | 131 پست

اخلاقش چی خوبه سطح خانوادگی چی بهم می خورین از لحاظ فرهنگی در یه سطحین همدیگرو درک میکنید دوستش داری اونم ودوست داره بهت احترام میزاره برات ارزش قایله خانواده دوست هست صداقت داره اصالت داره یا به قول خودمونی سر سفره بابا و مامانش بزرگ شده یا نه حلال و حرام حالیش میشه 

اینا چیزایی که برا ازدواج باید برات ملاک باشه اگه طرفت مدرک دکترا هم داشته یا ثروت خیلی زیاد وقتی بهت خیانت بکنه یا بهت توهین کنه برا خانوادت ارزشی قایل نباشه مفت نمی ارزه زندگیت زهرماره زهرمار

اسی برای من تحصیلات به اندازه اخلاق , خانواده, موقعیت شغلی و مالی و... ارزش داشت موقع ازدواج همسرم همه ملاک هایی که در نظرم بود داشت یعنی برای من همه چی مهم بود نمیشد یک ملاک داشته باشه دو تا نداشته باشه حالا پیش خودت ببین تحصیلات چقدر برات مهمه وگرنه اینجا تا صبح کاربرا دعوا میکنن که شوهر من اینجوری شوهر من اونجوری!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قطعا یه آدم تحصیلکرده با یه دیپلمه خیلی فرق میکنه. نمیگم بهتره میگم فرق میکنه. یه آدم تحصیلکرده کمت ...

باهات مخالفم چون کسایی رو میشناسم که تحصیل کرده اند اماسطح فکریشون در حد قرن 14 میلادیه وقتی میری دانشگاه بهت فرهنگ یاد نمیدن بلکه فقط اون رشته رو بهت یاد میدین اینقدر سطح فرهنگی خانواده و خودش مهمه تحصیلات مهم نیست

2731

من لیسانس دارم...پشت کنکورم هستم... درسته دوست دارم طرفمم تحصیل کرده باشه اما خب تحصیل نکرده های باشعور و بامرامم داریم..برا من ب شخصه فرقی نداره اگ طرفم باشعور و باشخصیت باشع

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
اکثر افراد تحصیل کرده فامیل ما بویی از ادب وفرهنگ نبردن فقط منم منم میزنن و بقیه رو تحقیر میکنن &nbs ...

از این افراد منم زیاد دیدم نمی دونم چرا بعضیا فکر میکنن اگه طرفت درس خوانده باشه شعور و شخصبت هم داره

ولی بعضا باید واقعا از نظر مدرک تو یه سطح باشن

هن په شیرزاده ول له

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2738
باهات مخالفم چون کسایی رو میشناسم که تحصیل کرده اند اماسطح فکریشون در حد قرن 14 میلادیه وقتی میری دا ...

اگر سطح فکریشون در این حد بود که شما میگی اصلا دانشگاه نمیرفتن 😂 دانشگاه نمیاد مستقیم فرهنگ یاد بده ولی وقتی واردش میشی یاد میگیری از وقتت درست استفاده کنی نه صبح تا شب کشیک خانواده شوهر رابکشی تا چیزی برای غر زدن پیدا کنی! یاد میگیری وقتی کسی نظر مخالف داد نظرش محترمه نه اینکه دسته جمعی بهش حمله ور شی تا مثلا کاربریش قطع بشه! و‌خیلی چیزهای دیگه که بدون جو‌ دانشگاه نمیتونی یاد بگیری. همین چیزها سطح فرهنگ را میسازه . 

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!

دکتر متخصص پوستی که میشناسم همسرش دانشگاه رها کرد و الان مغازه داره ولی باهم خوبن.

یه خانم معلمی میشناسم که شوهرش بی سواد و معتاد بود ولی خیلی بهش احترام میذاشت.

ولی شما چون روی این موضوع حساسی و مقایسه می کنی بهتره ازدواج نکنی.

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  
از این ادما خیلی کمه 

اره گلم متاسفانه..اما خودمونم تو دانشگاه دیدیم ک سواد شعور نمیاره(زالزالک)

[QUOTE=109209525]دمه هاا زهلم گدیر اونان میگه من نمیتونم بزارم زنم بره تو دانشگاه کنار مردا درس بخونه😑😑😑😑😑😑😑 ...[/Q]

میگفتی گوه نخور

2706