2726
عنوان

به نظرتون بد نیست با یه پسر دیپلمه ازدواج کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4047 بازدید | 131 پست
اگر سطح فکریشون در این حد بود که شما میگی اصلا دانشگاه نمیرفتن 😂 دانشگاه نمیاد مستقیم فرهنگ یاد بده ...

شما فکر میکنید که دانشگاه یه مکان انسان سازیه میاد میگه فلانی مثلا نظرت راجع به جایگاه زن چیه یا چطوری با یک خانم رفتار کن یا اینکه فلانی اگه باعث پیشرفت خانومت بشی باعث پیشرفت زندگیت میشه یا بلعکس برای خانما درس زندگی میده یا فکر میکنی کسایی که میرن دانشگاه یه مشت ادمای با کلاس و بافرهنگ و فرهیخته هستن نه عزیزم دانشگاه یه مکان که  یاد میده که چطوری یه مهندس یا پزشک یا استاد یا ....باشی و دانشجو و استاد و مسیولینش هم از همه جور افراد با همه نوع سطح فرهنگی با هر نوع سطح فکری هست که قرارم نیست اونجا تغییر شخصیتی پیدا بکنند هرکسی عقیده و فرهنگ خودشو داره حتی اونجا هم ازین کارای خاله زنکی که میگید انجام میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دانشگاه سطح فکر رو بالا میبرهر

عزیزم من ندیدم البته دور و برم هم افراد تحصیل کرده بسیار هست ولی تاحالا ندیدم یه ادمی باسطح فکری پایین بره دانشگاه و بعد مثلا دکترا گرفتن سطح فکریش هم بالا بره با کمال احترام عزیزم من شعور و شخصیت رو به خانواده میبینم اونچه که خانواده از بچگی با رفتار و حرکات تو مغز یک انسان میره حتی با دانشگاه رفتن هم درست نمیشه البته من نمیگم تمام تحصیل کرده ها بی شعورن همان طور که نمیگم تمام دانشگاه نرفته ها بیشعورن

شما فکر میکنید که دانشگاه یه مکان انسان سازیه میاد میگه فلانی مثلا نظرت راجع به جایگاه زن چیه یا چطو ...

من فکر میکنم شما دانشگاه نرفتین برای همین متوجه صحبت های من نمیشین. سر کلاس کسی نمیاد بگه نظرت راجع به جایگاه زن چیه مگه اینکه جزئی از درس باشه.(مثل رشته مطالعات زنان)

ولی فرضا وقتی شما پزشکی بخونی قطعا این سوال پیش میاد که آیا مردم به همون اندازه که به پزشک مرد اعتماد دارن به پزشک زن هم دارن؟ اگه نه چرا و این پرسش چیزی هست که سطح فکر یک عامی رو تغییر میده. بحثهای مخالف و‌موافقی که درمیگیره طرز تفکر دانشجوها را شکل میده. ضمنا قرار نیست جو‌ دانشگاه روی همه تاثیر بذاره. قطعا کسی که به دلیل حسادت به جاری یا عروس یا خواهرشوهر دانشگاه رفته صدسال هم سرکلاس بره تغییر نمیکنه چون فقط هدفش اینه: مدرک بگیرم چشم جاریمو درآرم 😂

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
2728

دو تا خواهر از اقواممون ازدواج کردن یکی با یه دیپلمه یکی هم با یه فوق لیسانس اینو برای اونایی میگم که فکر میکنند دانشگاه شعور وشخصیت میاره

اونی که با تحصیل کرده ازدواج میکنه خانواده سطح پایینی داشته یعنی در یه سطح فرهنگی نبودن این خانم کارمند بود که ازدواج میکنه ولی از بس همسرش اذیتش میکنه گیر می داده بهش استعفا میده و میشینه خونه بعد از ان هم مرده گیر میده که با این نرو با اون نرو فلان جا نرو فلان کار نکن خلاصه میشه اسیر وزندونی اقا که بدون اجازه اقا جرات اب خوردن هم نداره تازه بعد یه مدت اقا توهین به خانوم و خانوادهاش هم می کرده از طرفی خانواده خانومش قطع رابطه هم میکنه و از زنش فقط توقع داره که فقط خانواده شوهرش رابطه داشته باشه و به اصطلاح روسرش بزاره 

در مقابل خواهر دیگه با اینکه همسرش دیپلمه است براش شرکت زده با سرمایه خودش خانومش رو هم کرده مدیر عامل اون شرکت زیر پای خانوم یه ماشین شاسی گذاشته که خانوم راحت رفت و امد کنن بسیار هم به این خانوم و خانواده اش احترام میزاره بهترین چیزا رو برای خانومش و فرزندانش می خواد و چقدر این اقا تو فامیل خانومش ارج وقرب واقعا قابل احترامه چون خانواده با کمالاتی داشته و خوب پسری تربیت کردند

من فکر میکنم شما دانشگاه نرفتین برای همین متوجه صحبت های من نمیشین. سر کلاس کسی نمیاد بگه نظرت راجع ...

عزیزم همه به این سوالات فکر نمیکنن به هر حال شاید باشن عده کمی که با تصحیلات سطح فکرشون هم تغییر پیدا کنه ولی این دلیل نمیشه که هر کی درس خونده باشخصیت و هر کی نخونده بی شخصیته نگاهی به اطراف خودتون بندازین متوجه گفتار من میشید در ضمن من یه لیسانس زپرتی دارم دانشگاه هم از نزدیک دیدم

عزیزم همه به این سوالات فکر نمیکنن به هر حال شاید باشن عده کمی که با تصحیلات سطح فکرشون هم تغییر پید ...

من فکر میکنم شما پستهای بنده را دقیق نخوندین. من میگم فرد تحصیلکرده و غیر تحصیلکرده با هم فرق دارن. فرق داشتن مفهومش این نیست که یکی خوبه یکی بده! مفهومش این نیست یکی باشعور و‌باشخصیته یکی نیست! 

مفهومش اینه طرز فکر و عقیده و نظرشون و دیدگاهشون به زندگی و‌مسایل اون متفاوته و این تفاوت سبب ساز مشکلات در زندگی مشترک‌میشه

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
دو تا خواهر از اقواممون ازدواج کردن یکی با یه دیپلمه یکی هم با یه فوق لیسانس اینو برای اونایی میگم ک ...

در این ماجرایی که گفتین ما فقط یک طرف داستان را شنیدیم. (همسر کم سواد) اما نظر طرف دیگر داستان (فرد تحصیلکرده) را نشنیدیم و نمیشه بدون داشتن اطلاعات کافی قضاوت کرد. 

با احترام به همه کاربران این اشتباهیه که در این سایت زیاد رخ میده یکی تاپیک توهین به مادرشوهر میزنه و همه لایکش میکنن بدون اینکه ماجرارو از زبان مادرشوهر شنیده باشن.

ضمنا قصه شما نظر منو تایید کرد یعنی دو فرد با تحصیلات متفاوت نمیتونن همو‌ درک کنن و به مشکل میخورن

در این ماجرایی که گفتین ما فقط یک طرف داستان را شنیدیم. (همسر کم سواد) اما نظر طرف دیگر داستان (فرد ...

عزیزم من سوم شخص بودم زندگی این دو تا خواهر کم وبیش شاهدو یه چیزای جسته و گریخته شنیدم در ضمن با این دو تا اقا هم مواجه شدم حتی از طرز رفتارشون هم میشه فهمید چطور ادمایی هستن یکی خیلی با مرام و معرفت یکیشون خیلی سر خود معطل و از دماغ فیل افتاده تازه فکر میکنه تنها عالم دهر خودشه و خودش به هر به قول یکی از کاربرا نظرشماهم محترمه ولی دلیل نمیشه دیگران نظر ندن