2737
2734
عنوان

ستایش چرا اینجوریههههه

| مشاهده متن کامل بحث + 1061 بازدید | 74 پست
الان زن دومو دارن رواج میدن به همین راحتی 😎

دیگه توهینی نبوده که نسبت به خانوما تو جامعه ندیده باشیم!

🌿💕من به دنبال تو ، با عقربه ها می چرخم💕🌿                    🌿💕  عشق یعنی گله از حرکت ساعت نکنم💕🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رواج بدن کیه که زن دوم بشه؟ پولشون کجا بود زن دوم بگیرن اخه 

فرهنگسازی جواب میده بعد از مدتی تلقین میشه به زن که زن دوم عیب نیست و تنهایی بدتره ،هم چین زیر پوستی دارن کار میکنن که جامعه نفهمه از کجا خورده

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
عامو بذار کاملا کلامش منعقد بشه بعد تاپیک بزن هنوووز کاملا حرف از دهنش درنیومده تاپیک میزنن😂😂😂

وای شوهرمم همیشه همینو میگه😆میگه تو نمیذاری کلام منعقد شه بعد جواب بدی

2728
دیگه توهینی نبوده که نسبت به خانوما تو جامعه ندیده باشیم!

دست آورده آخوندهاس

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

لطفا تو پيج هاي اينستا اعتراضتون رو اعلام كنيد

كارگردان و نويسنده بيشعورشون بايد عذرخواهي كنن

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
2740
این فیلم اساسا مشکل داره قهرمان قصه به اورژانس میگه آژانس مرد پخته قبل از مرگ میگه بامن ازدواج کن ...

از همه مزخرف تر اینه که مظفری چطور ستایشو وفا دار میدونه اما مادر خودشو که مثل ستایش ازدواج نکرده وفا دار نمیدونه

من که نمیبینم 😑همون یوسف پیامبر خودمو میبینم😅 ولی واقعا تو ستایش سوتی زیاد داره و اینکه به شعور مخاطب توهین شده مثلا ستایش از محمد جوون تره😕تو ستایش 2 پیر بود الان جوون شده ماشالله شوهر چه کارایی که نمیکنه 😆

2706