2737
2734
عنوان

ستایش چرا اینجوریههههه

| مشاهده متن کامل بحث + 1061 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینهمه انتقاد میکنید الان همتون نشستیددارید ستایش نگاه میکنید خب خواهر من منتتونو نکشیدن ک

ما موقع شام میبینیم کاری نداریم بکنیم شوهرمم پایه فیلم خارجی نیست😄 ولی شما راست میگین👌

یه چیز مزخرفی که در مورد سریالا وجود داره اینه که مهم نیست گیم اف ترونز باشه یا ستایش 3 قسمت که ببینی گیر افتادی و دیگه نمیشه ببینی . حالا میخواد شاهکار باشه یا مثل این سریال یه اشغال فقط.

2728
2738
یه لحضه ب شیخا شک کردم مث صیغه میگن حلاله برا زن دوم

اکثرا دارن دیگه زن صیغه ای

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
 یه چیز مزخرفی که در مورد سریالا وجود داره اینه که مهم نیست گیم اف ترونز باشه یا ستایش 3 قسمت ک ...

عاشق امضاتم✌

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
اکثرا دارن دیگه زن صیغه ای

ینی خوبه

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
ینی خوبه

نه کجا خوبه 😐میگم دارن به نظر خودت خوبه؟😐

نه کجا خوبه 😐میگم دارن به نظر خودت خوبه؟😐

یجوری گفتی فک کردم خوبه بنظرت 🤧

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2706