2737
2734
عنوان

کی میاد باهام گریه کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 77 پست
بی وجدانن دیگه . ما هم چند سال پیش همچین صاحبخانه ای داشتیم . ماهی 650 اجاره می دادیم . 2 ماه زودتر ...

خیلی بی وجدانن اخه واقعا مگه چی ازشون کم میشه دنبال پولن الهی که هیچوقت رنگ پول اجاره نبینه و هرچی میاد خرج اوارگی و درمون کنه

❤خدایا ❤مراقب پسرم باش❤برای سلامتیه تو دلی‌م و پسرگلم صلوات بفرست دعاکن بعد دوتا سقط پشت سرهم قبلی این پیشم بمونه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بی وجدانن اخه واقعا مگه چی ازشون کم میشه دنبال پولن الهی که هیچوقت رنگ پول اجاره نبینه و هرچی م ...

عزیزم من دارم ماهی ۷۰۰ میدم

گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)  
2731
چقدر بیشعور تشریف دارن . بنظرم یه جای دیگه پیدا کنید . اسباباتو باز نکن فقط لوازم ضروری رو بچین

عزیزم هیچ جا بهمون برای ۴ ماه اجاره نمیدن و بعد خیلی گرون کردن

❤خدایا ❤مراقب پسرم باش❤برای سلامتیه تو دلی‌م و پسرگلم صلوات بفرست دعاکن بعد دوتا سقط پشت سرهم قبلی این پیشم بمونه.
خدالعنتشون کنه ادمای بی وجدانو واقعا  خونه مامانت اینا نمیتونین برین گلم؟؟

میریم میمونیم ولی خب اخه سختمون شوهرم هرشب نمیاد بمونه منم خوشم نمیاد برم خونه مادربزرگش بخوابم حالم واقعا بده

2740

خدایا پس صابخونه من چقدر گله 

بنده خدا مریض باشم میاد پرستاری غذا کیک همه چی میاره 

اجاره رو باید یه زور بدم بهش 

گلی هست از گل های بهشت 

🤔😂اینکه من مجردم و اون پسز داره هم بی ربط نیست تو این قضیه

من اومدم😭😭😭😭😭😭😭

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خدایا پس صابخونه من چقدر گله  بنده خدا مریض باشم میاد پرستاری غذا کیک همه چی میاره  ...

صاحبخونه من مجرده خیلی نفهمه الهی ک خیر نبینه منو با این وضع اوارم کرده تااخر عمرش اواره باشه

میریم میمونیم ولی خب اخه سختمون شوهرم هرشب نمیاد بمونه منم خوشم نمیاد برم خونه مادربزرگش بخوابم حالم ...

دلت بزرگ کن عزیزم 

آنچه دیدی برقرار خود نماند وین چه بینی هم نماند برقرار 

یه لحظه خوش یه چای کنار شوهرت شادیه 

بقیه مشکلات درست میشه سلامتی مهمه

هووووف گير بد آدمي افتادين ولي نفرينش نكن انرژي منفي داره

كاش بتونين خونه ي مادري كسي بمونين ٤ ماه زود ميگذره سخته اما شدنيه 

توام با غصه خوردن فقط خودتو آب ميكني فايده اي نداره 😓

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
گریه نداره که عزیزم درسته خیلی سخته ولی اول و اخر باید اسباب کشی میکردی وسایلات رو بسته بندی کن با ...

قربونت برم مرسی عزیزم اخه گفتم چرا اواره بشم ۴ ماه بیشتر میمونم مجانی نمیخواستم بشینم ک پولشو میدادم چی میشد اخه قبول میکرد 

2706