2726
عنوان

کی میاد باهام گریه کنه

516 بازدید | 77 پست

سلام دوستای گل.بغض گلومو گرفته دارم میترکم اعصابم زه قدری خورده که فقط دارم بعاثشو نفرین میکنم.ادم انقد نفهم و بیشعور و بی وجدان اخه؟؟😭😭😭

خونمون در حال ساخته و تا ۴ ماه دیگه کارش تمومه ۲۰ ابان هم موعد اجاره مونه دیروز شوهرم با صاحبخونمون حرف زد گفت من تا شب عید بشینم الان ۲۰۰ اجاره میدم ۵۰۰ تومن میدم فقط ۴ ماه من دیگه هی اسباب کشی نکنم.قبول نمیکنه میگه ۸۰۰ تومن باید بدی صایبخونمون مجرده دوستان یه اقای کاملا بیشعور و بی وجدانه.شوهرم هی بهش اصرار کرد گفت بخدا نمیتونم خانومم بارداره بچه کوچیک خرج همه چی واقعا سختمه ۴ ماه و ۵۰۰ ازما قبول کن راه دوری نمیره.قبول نمیکنه ک نمیکنه.

امروز بهش گفت باشه من ۸۰۰ تومن میدم بزار تا برج ۹ بشینم فقط یه ماه وقت بده بازم گفت نه برای یه ماه ۱ میلیون اجاره بده.اشکم دراومده بخدا 

❤خدایا ❤مراقب پسرم باش❤برای سلامتیه تو دلی‌م و پسرگلم صلوات بفرست دعاکن بعد دوتا سقط پشت سرهم قبلی این پیشم بمونه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الان دارم اسباب جمع میکنم جایی و پیدا نکردیم هیچکس ۴ ماه اجاره نمیده.داریم وسایلامونو میزاریم خونه مادرم و خونه مادر بزرگ شوهرم و ۴ ماه اینور اونور اواره شیم خونه این و اون.اعصابم به شدت خورده داغونم فقط دارم صاحبخونمونو نفرین میکنم چی میشد اونکه مجرده ماهم گفتیم ۵۰۰ میدیم حالا یه سال ۲۰۰ تومن اجاره گرفت ۴ ماه هم ۵۰۰ بگیره چی میشد مگه خدارو خوش میاد الان مارو با این وضع اواره کرده؟الهی که هیچوقت رنگ پول و نبینه.همیشه اواره باشه

❤خدایا ❤مراقب پسرم باش❤برای سلامتیه تو دلی‌م و پسرگلم صلوات بفرست دعاکن بعد دوتا سقط پشت سرهم قبلی این پیشم بمونه.

چقدر بیشعور تشریف دارن . بنظرم یه جای دیگه پیدا کنید . اسباباتو باز نکن فقط لوازم ضروری رو بچین

دوستان گلم خوشحال میشم از کارهای من دیدن کنید.آدرس پیجم baftanihaye.rangarang⚘⚘🌼🌼

بی وجدانن دیگه . ما هم چند سال پیش همچین صاحبخانه ای داشتیم . ماهی 650 اجاره می دادیم . 2 ماه زودتر تخلیه کردیم چون به پول پیش نیاز داشتیم . اجاره اون 2 ماه یعنی 1300 رو هم از ما گرفت درحالی که همون موقع که تخلیه کردیم مستاجر جدید آورده بود

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

ای وای چند سالته عزیزم؟ چه زود ازدواج کردی؟

۲۲ سالمه گلم.۱۸ سالگی ازدواج کردم

چه بی رحم چقدر پیش دادین 

۴۰ میلیون پیش دادیم خونه ۶۰ متری داغون

گریه نداره که عزیزم

درسته خیلی سخته ولی اول و اخر باید اسباب کشی میکردی وسایلات رو بسته بندی کن با حوصله 

دم دستی ها رو کنار بزار یه جا رو موقت بگیر وسایل اضافی رو باز نکن

اگر نزدیک بودی من میومدم کمکت 

کدوم شهری

2706