2733
2734
عنوان

چیستاااااااااااااان

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 33 پست
که امشب شب عشقه یه امشب شب عشششقهههه

همین امشبوداریم چراغصه ودردوواسه فردانزاربم😁

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سفیر ایران تو تایلند😀

جان خودم ۵۰۰ هزار تومن سرش ضرر دادم کاش میپرسبدم همینجا

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
2742
ژن خوک بنظرم

خخخخ

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
2738
کارمندان جهنم

نه 

ایرانی های ساکن امریکا 🙄

اینم میشه والا

یه امشب شب عشقه همین امشبو داریم

چرا قصه دردو واسه فردا نذاریم

عزیزان همه با هم بخونیم که امشب شب عشقه

که امشب شب عشقه

بخندیم و بخونیم بدونیم که امشب شب عشقه

نمیدم دل به این درد دنیا

تموم غصه ها مال فردا

کیه اهل جهنم که خونش تو بهشته

کی میدونه که تقدیر تو فرداش چی نوشته

یه درمونده امروز واسش فرقی نداره

که فردا سر راهش زمونه چی میزاره

عزیزان همه با هم بخونیم

که امشب شب عشقه , که امشب شب عشقه

زمونه رنگارنگه شبو روزش یکی نیست

خوشی دووم نداره غمش همیشگی نیست

اگه فردا برامون پر از صلح و صفا بود

چه خوب بود که تو دنیا یه فردا مال ما بود

عزیزان همه با هم بخونیم

که امشب شب عشقه , که امشب شب عشقه

بخندیم و بخونیم بدونیم که امشب شب عشقه

که امشب شب عشقه

تو کنار منی نمی ترسه دلم   
   جان خودم ۵۰۰ هزار تومن سرش ضرر دادم کاش میپرسبدم همینجا

واقعا جواب همین بود؟

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706