2733
2734

صدای سیارات رو که کلیپش از ناسا پخش شده بود شنیدم ولی صدای خورشید واسه چه زمانیه؟

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌
نه الکی نبود من هم شنیدم حتی کوه ها هم صحبت میکنم ولی ما توانایی اون رو نداریم ک صداشون رو بشنویم&nb ...

بالاخره شنيدين يا توانايي شنيدنشو نداريم؟

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اسی سرکاریم؟؟!!

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌

تو آپارات هست میگه بکرا جواب.ازون روز تاحالا ک شنیدم یجوری شدم😣😧😧😧

رابطه ایجاد کن اما وارد رابطه کسی نشو..حیوانات هم به  جفت بقیه کاری ندارن جزخوک🐷🐖...سعی کن زندگیت خوک وارنباشه،..!✋✋ 
2738
کی لینکشو داره

لینک نمیخواد سرچ کنی میاره

بالاخره شنيدين يا توانايي شنيدنشو نداريم؟

ببین ی فیلم بود ک توش صدای خورشید بود اما اسی میگه الکی ولی الکی نیست حتی الان هم خوشید حرف میزنی و انقدر صداش بلند ک ما نمیشنویم 

عشق یعنی منتظر دو جفت پای کوچولو باشیم.     ارزو میکنم این روز رو با تو ببینم             عشقــــ جانــم   

😐یک مشت ادم بیکار ریخته اینستا سایت تلگرام هی صدای خورشید چتونه بس کنین هی دوس دارن مجله سازی کنن

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2706