2737
2739
عنوان

کتابهایی که لازم ندارید و ببخشید

| مشاهده متن کامل بحث + 2582 بازدید | 114 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من و همسرم هم کتاب زیاد داریم و جا برای نگهداریش نداریم. همسرم که از سر کار برگشت باهاش صحبت میکنم، کتابایی که لازم نداریم جدا میکنم و توی این چند روزه بهت خبر میدم عزیزم. فقط بهت درخواست دوستی میدم، درخواستمو قبول کن، تا راحت بتونم پیدات کنم عزیزم.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2728
سلام عزیزان خیلی خوشحالم از استقبالتون دوستان متاسفانه کتابهای درسی و دانشگاهی چون هرسال عوض میشه لازم ندارند .خیلی هم دارند لطفا پست اول تاپیگو بخونید بنده در خدمتم بازهم هرککی هر سوالی داره بپرسه
مرسی نی نی شیرین منتظر خبرتون هستم چه کتابهایی هستند و چه تعدادی و کدوم منطقه هستید ؟ شمیم زهرا کدوم منطقه اید ؟ لطفا تعداد و نوع کتابها رو هم بگید فرزانه مامان منوش منتظر خبر شما هم هستم اناهیتا جون کتابهای دانشگاهی لازم ندارند مگر اینکه ارشد کامپیوتر باشه چون من خودم یه عالمه براشون بردم یه عالمه هم خریدن .ولی هنوز ارشد کامپیوترو نخریدن
2740
نه اکثرش مال لیسانس کامپیوتره ارشدو هنوز استفاده می کنیم با نرم افزارای کاربردی کامپیوتر که البته بعضیهاش قدیمی شده مثلا مال آفیس 2000 سی دی هم فیلمای دفاع مقدسو این چیزا رو دارم اگه به کارتون میاد بگید
فرشته جان منم میتونم کمک کنم نمیدونم چند جلد کتاب میشه ولی کتابای خوبی هستن چطوری باهات مرتبط باشم؟
شیخی به زنی فاحشه گفتا :مستی!
هرلحظه به دام یک کسی پا بستی
گفتا شیخا! هرآنچه گویی ،هستم
اما تو؟چنان که می نمائی ،هستی؟
2706