2410
2553
عنوان

کتابهایی که لازم ندارید و ببخشید

2582 بازدید | 114 پست
سلام کتابخانه ای در هشتگرد محتاج کتابهای شماست :) این کتابخونه قراره تابستون افتتاح بشه کتابهای -رمان - داستان -روانشناسی-تاریخی -مذهبی -اموزشی حتی سی دی های فرهنگی دوستانی که در نی نی سایت کمک کردند و ازشون ممنونیم مادر بهاره فرزانه (مامان منوش) نازی (تهران) shamim نی نی شیرین دوستانی که قرار شده کمک کنند نسیم 64 کاترین شمیم زهرا ممنون از اقای زاهد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من الان کتابهام کارتونه توی انباری چون جا ندارم و ازین بابت غصه میخورم اما اگه بگردم توش چیزهای خوب پیدا میکنم تا کی باید جور بشه الان انباریمون تا دم درش پره و دسترسی به کارتنها ندارم اما قراره خالیش کنیم تا چند هفته دیگه برای این پرسیدم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1270692&PageNumber=1 ایده های ناب و جالب برای شب یلدا
عزیزم تابستون قراره افتتاح بشه تیرر یا مرداد یا شایدم شهریور جوری میخوان افتتاح کنن که تا موقع مهر کامل کامل باشه هرچی زودتر کتاباشون پر بشه زودتر افتتاح میشه حالا باز هم هر موقع گلم تونستی در بیاری .میام ازتون میگیرم
2714
2706