2737
2734
عنوان

پیلکتازی اتساع کلیه جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 13786 بازدید | 32 پست
الانم رو پام خابیده ۵ ماهش برای سلامتی نی نیت صلوات میفرستم برو از حاملگیت لذت ببره همه چی رو بسپار ...

ایشالله همیشه صحیح سالم باشین هردو همه باردارا سالم باشه بچشون بچه منم سالم بشه ب حق علی اصغر 😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخه کلیه چپش بود فقط تو 18 هفتگی اونم خفیف بود 4،8 الان دیروز ک 26 هفته شدم رفتم کلیه چپش از 4شد 9،2 ...

عزیز منم مشکل شما رو دارم ورم کلیه جنین تو ۱۸ هفتگی گفتن ؟ شما چیکار کردین بچه تون سالم دنیا اومد مشکل کلیه اش رفع شد؟

2738

منم تو18 و5 روز سونو انومالی گفت که لگنچه چپ جنین سه ونیم هست و بهتره پیگیری بشه درسته توی رنج نرماله ولی گفت ما به کسایی که بین 3 تا4 هستن میگیم هفته ها و سه ماهه سوم پیگیری بشه که کم شده یا زیاد دیشب تا صبح از خواب پریدم و کلی دیشب گریه کردم تروخدا دعاکنین پسرم سالم باشه یه صلوات بفرستین یا از ته دلتون برای سلامتی همه بچها و بچه های منم دعاکنین

منم تو18 و5 روز سونو انومالی گفت که لگنچه چپ جنین سه ونیم هست و بهتره پیگیری بشه درسته توی رنج نرمال ...

سلام دوباره سونو کردین چی شد من دیروز همین حرف بهم زدن دیروز تا حالا خواب و خوراک ندارم خیلی ناراحتم مشاوره ژنتیک گفت امینو سنتز انجام  بدم

سلام دوباره سونو کردین چی شد من دیروز همین حرف بهم زدن دیروز تا حالا خواب و خوراک ندارم خیلی ناراحتم ...

سلام خانمی. من خداروشکر خوب بود نگران نباش مثل اینکه 80 درصد پسرا بخاطر آلتشون ادرارشون دفع نمیشه و عدد بالا میره و اگه عددش بین 3 تا 4 هست احتمال 90 درصد چیزی نیست. و توی سه ماهه سوم بین 4 تا6 طبیعی هس. رنج های نرمالش رو از اینترنت بخون. و من تحقیقات کردم اکثرا خودش از بین میره یا بعد تولد با ادرار کردن این ورم کلیه از بین میره اصلا نگران نباش عزیزم مگه عددش چندبوده که گفتن آمنیوسنتز کنی؟ 

2706