2703
2553
عنوان

پیلکتازی اتساع کلیه جنین

13682 بازدید | 32 پست

خانما کسی بوده تو بارداری‌ بهش گفته باشن کلیه بچش اینجوریه من دیگه دارم میمیرم😭😭😭😭😭😭😭18 هفتگی آنومالی دادم زده بود اتساع خفیف لگنچه چپ دیده می‌شود، دیروز 26 هفتگی دوباره سونودادم سمت چپش ک 4،8 بود شد 9،2😭😭😭😭سمت راست کلیه ک سالم بود اونم درگیرشد شده 6،2دارم دغ میکنم بعد 4 سال انتظارباورم نمیشه اصلاخداااااا 😭😭😭😭😭بعضیا بهم میگن سقط غیرقانونی کن آخه بچم تکونش زیاده نمیتونم دل بکنم ازش 😭😭😭😭😭😭😢😢😢😢😢😔😔😔😔😔😔کسی تجربه ای داره تورو قرآن تجربه ای دارین تو بارداری اینجوری بودین ک بچه بدنیا اومده باشه.......، میگن بعضیا تو بارداری رفع میشه بعضیا با بدنیا اومدن نوزاد اولین ادرار کردنش بعضیا نیازدارن قرص بخورن بعضیا کارشون ب عمل میکشه اگه بچم کلیشو ازدس بده چی وااااای خدا😭😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتربهت چی گفته؟

همونایی ک تو تاپیک نوشتم نمیدونم دیوونه شدم بعدازظهر نوبت گرفتم پیش نفرو لو ژیس اطفال 😭😭😭😭😭این دیگه چی بود خدا امتحانه چیه دارم میمیرم 😭😭😭

2720
2714

انشاالله خداکمکت کنه عزیزم.بچه ت صحیح وسالم بیاد بغلت

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
برا نی نی تو دلت ایت الکرسی میخونم. گریم گرف یاد خودم افتادم که بهم گفتن بچت یندروم داره میگفتم چجو ...

بخدا خیلی سخته اگه تکون نمیخوردو تو هفته پایین بود سقط میکردم وقتی بچت تکون میخوره دیگه انگار بغلته 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

پسر من کلیه چپش بود بعد دنیا اومدن بردیم سونوگرافی کرد دکتر گفت چیزی نیس رفع شده برا پسر بچه هست بعد ...

آخه کلیه چپش بود فقط تو 18 هفتگی اونم خفیف بود 4،8 الان دیروز ک 26 هفته شدم رفتم کلیه چپش از 4شد 9،2کلیه راستش ک سالم بود اونم شد 6،4ای خدااااااا 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

ببین عزیزم این تجربه خودمه بهت میگم زیاد ب این سونوگرافی ها اعتماد نکن فقط توکلت بخدا باشه روز شب بگو خدا ب خودت توکل میکنم بمن گفته بودن سر پسرم ۵ هفته بزرگتر گفته بودن کلیش مشکل داره الان دیگ باید حال اون روزای منو درک کنی منم کلی گریه کردم اما آخرش توکل کردم ب خودش وقتی بچم دنیا اومد خداروشکر سالم بود سالم پس غصه نخور توکل کن 

خدایا مواظب عزیزانم باش 🤲  

این چ بد بختی بود نمیدونم نمیتونم آروم شم دعا کنین برام فقط برای بچه طفل معصومم یا امام رضا 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

2706