2737
2739
عنوان

پیلکتازی اتساع کلیه جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 13786 بازدید | 32 پست
سلام خانمی. من خداروشکر خوب بود نگران نباش مثل اینکه 80 درصد پسرا بخاطر آلتشون ادرارشون دفع نمیشه و ...

عددش ۴ بود ،  دوتا ایراد دیگه هم گرفته بود رفتم جای دیگه سونو انجام دادم گفتن مشکل نداره کلیه ش و از لحاظ ساختاری هم سالمه ، سونو اول ک رفتم حالم خراب کرده حالا همش شک دارم و نگرانم 

سلام دوباره سونو کردین چی شد من دیروز همین حرف بهم زدن دیروز تا حالا خواب و خوراک ندارم خیلی ناراحتم ...

سلام خانمی. من خداروشکر خوب بود نگران نباش مثل اینکه 80 درصد پسرا بخاطر آلتشون ادرارشون دفع نمیشه و عدد بالا میره و اگه عددش بین 3 تا 4 هست احتمال 90 درصد چیزی نیست. و توی سه ماهه سوم بین 4 تا6 طبیعی هس. رنج های نرمالش رو از اینترنت بخون. و من تحقیقات کردم اکثرا خودش از بین میره یا بعد تولد با ادرار کردن این ورم کلیه از بین میره اصلا نگران نباش عزیزم مگه عددش چندبوده که گفتن آمنیوسنتز کنی؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نگران نباش. توی سه ماهه سوم 4 تا6 نرماله وتوی سه ماهه اول 4 لب مرز هست. و میگم اکثرا توی سه ماهه سوم با شروع ادرار جنین یا بعد تولد درست میشه. مگه عددهای خیلی بالا که شک به چیزهای دیگه رو میاره