2733
2734
عنوان

بعد پیاده روی اربعین حس میکنم نوروزمه

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 53 پست
عربی عراقی دقیقا مثل عربی خوزستانه  همون لهجه

اره

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا الانم داره مظلوم کشی میشه...بچه های یمن سوریه. کشمیر... ولی مثل اینکه افرادی مثل شما فکر میکن ...

شماها اگر تو این جنگ شمر و یزید کشته میشدن طرفدار اونا میشدین اصلا نمیدونی چی بوده

به این خانوم بگو وقتی به ایران حمله کردن از خون ایرانیها اسیاب میگردوندن بمیرم واسه اعراب که افکار ن ...

شما جواب ندادی چرا کینه ای از بقیه اقوام و کشورا نداری ک ب ایران طلم کردن؟؟

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2728

من باید برم کاری پیش اومده

فعلا خدانگهدار

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2740

ماشاالله هرسال میری کربلا؟////:زیاد نیست

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
میخاین عرب بشین...خب  بشین خیلی هم عالی میخاین عربی  یاد بگیرین...بگیرین...چقدر هم خور..ز ...

لشگریان عمر مکه چند نفر بودن؟ چندهزار نفر در برابر لشگرنظامیان ایران ب اون پهناوری

ایرانی ک اولین قدرت دنیا بود. فقط ایران و روم این قدرتو داشتن.

لشگر عمر چجوری تونستن از پس این نظامیان میلیونی بر بیان؟!!!

هر جنگ و درگیری ای هم بوده بین لشگریان بوده. سپاه اسلام با مردم کاری نداشته...همچین چیزایی وحشتناکی اگر بود مگه از حافطه مردم پاک میشد؟ چرا هیچ کدوم از شعرا چیزی از این اتفاقات نگفتن...تو کدوم منبعی این داستانا اومده؟ از مورخین و مستشرقین کی گفته ک سپاه اسلام با مردم این خشونتا رو کردن؟؟

اصلا جد و اباد من ایرانی نبوده که من بخام از عرب  دفاع بکنم یا از ایرانی...من ترکم و جدم مهاجر ...

.تو همه کتابا اومده ک مردم در اواخر ساسانی از اوضاع ناراحت بودن و ناامید از اصلاح. اختلاف طبقاتی شدیدی بین مردم عادی و اعیان بود، ظلم پادشاها..اصلا همین رفتار خسروپرویز ک نامه پیامبرو پاره کرد نشون دهنده تکبرش بود... 

همینطور اومده ک مردم از لحاط دینی احساس خلا داشتن اما با این حال اسلام اوردن مردم هیچ وقت تحمیلی نبود. برید مطالعه کنید تا ۳۰۰ سال بعد فتح ایران توسط مسلمونا همچنان اتشکده ها تو ایران دایر بود. همچنان ی عده زرتشتی و حتی مسیحی بودن... تو تاریخ اومده ک بعضی بزرگان در فلان قرن اسلام اوردن. مثلا سامان ۲۰۰ سال بعد این اتفاق اسلام اورد تازه.. یا مثلا مردم کرمان حتی تا زمان امام پنجم خیلیاشون هنوز زردشتی بودن

حرفایی ک بعضا گفته میشه فقط برای ب هم زدن اتحاد نژادهای مختلف مسلمونه.. همونطور ک ب نفعشونه نژادهای مختلف داخلی رو ب جون هم بندازن دقیقا با همون هدف دارن بین مسلمونا هم تفرقه افکنی میکنن

لشگریان عمر مگه چند نفر بودن؟ چندهزار نفر در برابر لشگرنظامیان ایران ب اون پهناوری ایرانی ک اولین ق ...

@paaarmis      

@1369yas    

@Bahareh_Green    

@عزیزم_ببخشید_فرزند_لطفا(مرد_هستم)    

لطفا شماهم بخونید این پست و پست پایینیشو

البته حرف بسیاره در این باره

منم دعا کن سر نمازات

قربونت 

چشم اگه لایق باشم.الهی حاجت روا بشی

2706