2733
2734
عنوان

بعد پیاده روی اربعین حس میکنم نوروزمه

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 53 پست
😂😂😂😂😂😂اصل مطلب ادا کردی

من جواب اون دوستمونو ندادم

برای شماهم ترجیح میدم جوابی ندم.

ولی ان شاالله هردوتون تصمیمای بیشتر از این انسان سازی بگیرید تو زندگیتون

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من جواب اون دوستمونو ندادم برای شماهم ترجیح میدم جوابی ندم. ولی ان شاالله هردوتون تصمیمای بیشتر از ...

من تصمیمم گرفتم 😊

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم

جالبه ...فک میکردم حداقل تو ایران افکار نژاد پرستی منسوخ شده...

ولی میبینم ادبیات روشنفکرانه هنوز هم این اراجیفو توش داره...

متاسفم واقعا..

شما دائما از جهان سومی ایران دم میزنید..

ولی هنوز از این افکار که پایه های یک جامعه جهان سومه دست برنداشتید...

شماها همیشه مانعید جلوی پیشرفت کشور..

عزیزم استاتر خدا کمکت کنه...

منم عاشق زبان عربیم...تا حدودی هم متوجه میشم و میتونم منظورمو برسونم...

به نظرم هم از جایی شروع کن که بتونی اول با قاعده یاد بگیری وبعد عربی لهجه ای...

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2731
من تصمیمم گرفتم 😊

قطعا همینطوره. هرکسی تو زندگیش تصمیماتی میگیره ک از نظر خودش تو شرایط خوش کمک کننده و انسان سازه..موفق باشی

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
جالبه ...فک میکردم حداقل تو ایران افکار نژاد پرستی منسوخ شده... ولی میبینم ادبیات روشنفکرانه هنوز ه ...

یعنی میگی اول برم سراغ قواعد؟

یعنی میگی اول برم سراغ قواعد؟

نظر من اینه...چون اون عربی ای که زبان قرانه و بعد زبان جهانی ، عربی باقاعدست...بیشتر به دردت میخوره و میتونی ازش استفاده کنی...
اینو یاد بگیری عربی لهجه ای هم اسون میشه...
هرچند عربی باقاعده سخته ولی من ازش لذت میبرم...
حالا شما با یکی دونفر کار بلدتر هم مشورت کن...

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
نظر من اینه...چون اون عربی ای که زبان قرانه و بعد زبان جهانی ، عربی باقاعدست...بیشتر به دردت میخوره ...

اتفاقا اون برام اسون تره چون ازش چنتا کتاب دارم و ی چیزایی هم از دبیرستان یادمه. ولی اخه تو عراق میدیدم مثلا ب رفتن از ذهب استفاده تمیکردن. یا دادن میگفتن مثلا انطتنی...

نمیدونم با کی مشورت کنم کسی نیست تو این رشته ها

2738
عزیزم تصور من چیز دیگه بود و قصدم توبیخ نبود اتفاقا از خود من صد قدم جلوتری ....

باشه گلم🌻😚