2703
2553
عنوان

بعد پیاده روی اربعین حس میکنم نوروزمه

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 53 پست
التماس دعا عزیزم

حاجت روا بشی گلم

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش بحالی دار ه حالا کی هستن مگه  ﻋﺮﺏ ﻫﺮ ﭼﻪ ﺑﺎﺷﺪ ﻣﺮﺍ ﺩﺷﻤﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﺞ ﺍﻧﺪﯾﺶ ﻭ ﺑﺪ ﺧﻮﯼ ﻭ ﺍﻫﺮﯾﻤﻦ ﺍﺳ ...

برو با این افکار پوسیده ات...

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
برو با این افکار پوسیده ات...

اتفاقن افکار شما بسیار پوسیده است اخه واقعا خوشبحالی داره کسی زبان عرب بلده عربا بلایی به سر مردم سرزمین ما اوردن که فکر کنم خودت بهتر بدونه از همون ابتدا که با خونریزی وحشیانه دینشونو به ما خوروندن اگر خوب بودن چرا زن امام حسین که ایرانی بود فرار کرد اومد ایران اصلا میدونی چجوری زن امام حسین شده بود یکم تاریخ مطالعه کنید یکمی هم مودب تر برخورد کنید کسی که اهل نماز باید بهتر عمل کنه

2720
عربی عراقی دقیقا مثل عربی خوزستانه  همون لهجه

شما بلدی؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
نماز شب هم مگه قضا میشه؟

بله تنها مستحبی است که قضا ش رو میشه خوند

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
یه چیز تو مایه های زکی  اخه استاتربا  حس خوبی که داره فکر کردم حالا کلی نیت خیر خواهانه د ...

عزیزم به نظر خودت خیلی بد نبود عکس العملت؟

اتفاقا یکی از تصمیم های منم یادگیری عربی است بعد از این سفر!

این یک تاپیک شخصیه...

اگر بیاد بگه میخوام یار امام زمان هم بشم که یک عده مثل شما میان میگن زکی!

یک سفر کربلا رفته فکر کرده مالک اشتر شده!

اصلا یکی تصمیم گرفته بعد از اربعین مثلا منطم باشه!

مهم اینه که دلش قوی شده برای تصمیم های جدید و هر تصمیم جدیدی (اگر شر توش نباشه) خوبه ولو تصمیم مذهبی و انسانی نباشه...

اتفاقن افکار شما بسیار پوسیده است اخه واقعا خوشبحالی داره کسی زبان عرب بلده عربا بلایی به سر مردم سر ...

بله بسیار خوش ب حالی داره کسی ک زبان دینمونو بلده. و میتونه با مردم کشورای مسلمان دیگه راحت ارتباط بگیره...

اتفاقا مثل اینک شماخبرنداری مردم ایران از قبل ب واسطه تجارشون از اسلام شنیده بودن و ازاونجایی ک از حکومت ساسانی راضی نبودن خودشون با میل تسلیم شدن و اسلام اوردن. کسی مجبورشون نکرد اسلام بیارن. پس این همه زرتشتی و ادیان دیگه الان چرا داریم تو کشورمون؟

تو تاریخ ایران از جانب خیلیا مورد ظلم قرار گرفته.

روسیه

انگلیس

فرانسه

قدیم تر از اینا همون زمان خشایارشا نمیدونی یهود چ بلایی سر ایرانیا اوردن؟! چرا نسبت ب اینا کینه ای ندارید؟!!

شما افکار پوسیده نژادپرستانه داری. ب کوری چشم اونایی ک ذهن شماهارو از این چرندیات پر کردن مسلمانان دنیا از هر نژادی ب زودی باهم حکومت اسلامی تشکیل میدن... 

ان شاالله خدا در اون روز مارو هم جزو اونا قرار بده

2714
بله بسیار خوش ب حالی داره کسی ک زبان دینمونو بلده. و میتونه با مردم کشورای مسلمان دیگه راحت ارتباط ب ...

برو خدا روزیتو جای دیگه بده بسیار بسیار از ادمایی که افکاری مثله شما دارن پرهیز میکنم ادمای مثله شما به اسم دین همه کار میکنن کسی اون موقع نبوده هر کی یک چیزی میگه ولی الان خودم دارم خیلی چیزها رو به اسم دین میبینم دین من تو قلبمه خدای من تو دلمه اگر علی اصغر 6 ماهه شهید شد الانشم بچه های بی گناه کشته میشن تازه خیلی ها میگن علی اصغری نبوده خدا داند و خیلی چیزهای دیگه و وحشتناک تر از حادثه کربلا داره اتفاق میفته

بله بسیار خوش ب حالی داره کسی ک زبان دینمونو بلده. و میتونه با مردم کشورای مسلمان دیگه راحت ارتباط ب ...

خداییش دیگه اینکه با میل و رعبت و اینا بوده دروغ و مزخرف محضه

کاربری چهارممه.به لطف بعضیا.از سال ۸۷ عضوم
برو خدا روزیتو جای دیگه بده بسیار بسیار از ادمایی که افکاری مثله شما دارن پرهیز میکنم ادمای مثله شما ...

دقیقا الانم داره مظلوم کشی میشه...بچه های یمن سوریه. کشمیر...

ولی مثل اینکه افرادی مثل شما فکر میکنن مسلمون و مومن باید همیشه لطیف باشه. خیر..‌. ما دشمنیم با هرکس ک با امام حسین دشمنی کنه. الباه منظورم ب شما نیست ب اوناییه ک سعی دارن ادهان امثال شمارو منحرف کنن

بعدم من عددی نیستم ک بخوام حکومت تشکیل بدم‌..‌این اتفاق خداهر افتاد و از خدا میخوام هدایتم کنه زیر پرچمشون باشم.

خداییش دیگه اینکه با میل و رعبت و اینا بوده دروغ و مزخرف محضه

به این خانوم بگو وقتی به ایران حمله کردن از خون ایرانیها اسیاب میگردوندن بمیرم واسه اعراب که افکار نژاد پرستانه ندارن ما خودمون دین داشتیم لازم نبود با جنگ به ما دینشونو تحمیل کنن

میخاین عرب بشین...خب  بشین خیلی هم عالی

میخاین عربی  یاد بگیرین...بگیرین...چقدر هم خور..زبان دینتونه

میخاین ذوب  در....استعفرالله

خب باشین و بشین..به ما چه

ولی دیگه خدایی تاریخ بدبخت رو تحریف نکنین

کاربری چهارممه.به لطف بعضیا.از سال ۸۷ عضوم
2706