2733
2739
عنوان

توروخدا بگین شپش

| مشاهده متن کامل بحث + 1669 بازدید | 86 پست
نه اینستا ندارم

برات زدم

با گوگل هم باز میکنه بزن روش ببین کامل فرقشو گفته

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
مدرسه دخترم رفتم برامون درباره شپش حرف زدن گفتن بیشتر بخاطر حیوانات خانگی سگ و گربه و این چیزاس ، هم ...

عزیزم ...خودم حیوون اینجورچیزا ندارم ازقدیمیا هم که شنیدم میگفتن حمام نبود شامپو نبود همیشه برام سوال بوددکه چرابازم شپش هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اشکی نیسا صدا هم نمیده وقتی با ناخن فشارش بدم عکسشو فرستادم 

پس شپش نیس،چون صددرصد علائمی که دوستمون گفت رو باید داشته باشه من دیدم  خاله ام بهداشت بود مدارس میرفت باهاش میرفتم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
عزیزم ...خودم حیوون اینجورچیزا ندارم ازقدیمیا هم که شنیدم میگفتن حمام نبود شامپو نبود همیشه برام سوا ...

عامل اولیش از کثیفیه

اما بقیش دیگه مسری هست

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2731
نفرستادمش مدرسه امروز از بس گریه کردم نمیدونم چیکار کنم

نگران نباش دوستم خودش و بچه ش گرفته بودن با ی دوره شامپو خوب شدن. برید دکتر شامپو و شونه میده. هنو زوده برین . دنبال راهکار خونگی هم نباش فقط زمانو از دست میدی

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
خودم توبچگی دیدم ولی خیلی سال هست اصلا نشنیدم  وهروقت تاپیکی میدیدم برام سوال بود درسته کاری به ...

ربطی به بهداشت نداره 

من هر روز حموم میرم پسرم ی روز درمیون 

شوهرم روزی دو بار 

سه تامونم شپش داشتیم 

وای با شونه انقدر میکشیدیم رشک جمع میشد میومد بیرون 

شپش خیلی اذیتمون کرد 

چقدر هم خرج رو دستمون گذاشت خیر نبینه الهی 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
آره کنده نمیشه باید بکشمش از روساقه ی مو 

عزیز دلم خود موجود کثیف پلیدش شپش

منم دخترم از دختر عموش گرفته بود 

باور کن فقط توی سه روز دخترم مبتلا شد 

کلی لعن نفرین کردم جاریم شوکه شده بودم 

شامپو گرفتم هم خودم هم دخترم تو تو مرحله استفاده کردیم 

نشسته ام دونه دونه تخماشو در اوردم و خیلی زود پاک شد اما بعد چهل پنجاه روز دوباره سرکله شون پیدا شد 🤢🥺

2740
عزیز دلم خود موجود کثیف پلیدش شپش منم دخترم از دختر عموش گرفته بود  باور کن فقط توی سه روز دخ ...

اونوقت چيكار كردى دوباره؟؟؟؟

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
شما این مشکل غلاف مو روداشتین چیکار کردین؟

هیچی درمان خاصی نداره

فقط از موهاش دراوردم

2706