2733
2739
عنوان

توروخدا بگین شپش

| مشاهده متن کامل بحث + 1669 بازدید | 86 پست
من قبل اینکه بره مدرسه اول مهر موهاشو مرتب چک میکردم اصلا از این سفیدکا نداشت 

اوهوم 

مواظب باش کسی ازش تو مدرسه نگیره 

مقنعه شو به کسی نده تو کلاس 

سریع از بین ببرشون 

ولی اگه از مدرسه بگیره از بین نمی ره به این زودیا 

چون تو کلاسشون رو میز و نیمکت هست 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالت اشکه  یا نه

با دوتا ناخنت فشار بده ببین میترکه یا نه؟

ایندوتا رو جواب بده

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2731

تو اشناهامون زياد شپش ميگيرن 

موهاشونو رنگ ميكنن از بين ميره

ولى رشك رو دونه به دونه جدا ميكنن از موهاشون چون نميميره با اين چيزا

تا از تخم درنيومدن شروع كن جدا كردن

بعد اسفند رو تو اب بجوشون ابشو بريز رو موهاش شستشو بده

شنيدم عاليه 

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
الان که همه خونه ها حموم هست وشامپو تودسترسرهمه چرا شپش هست مگه نمیگن شپش ازبی حمامی وکثیفی هست

نه 

اینطور نیست 

ما شپش گرفتیم رفته بودیم مسافرت از اونجا گرفتیم 

ی روستای بکر بود 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2738
حالت اشکه  یا نه با دوتا ناخنت فشار بده ببین میترکه یا نه؟ ایندوتا رو جواب بده

نه اشکی نیسا صدا هم نمیده وقتی با ناخن فشارش بدم عکسشو فرستادم 

خدایا شکرت  
نه اشکی نیسا صدا هم نمیده وقتی با ناخن فشارش بدم عکسشو فرستادم 

پس غلاف مو هست

شک نکن

Hair casts

برو سرچ کن راجع بهش بخون

اینستا داری؟

دختر منم تو موهاش داشت و منم فکر کردم شپشه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
الان که همه خونه ها حموم هست وشامپو تودسترسرهمه چرا شپش هست مگه نمیگن شپش ازبی حمامی وکثیفی هست

مدرسه دخترم رفتم برامون درباره شپش حرف زدن گفتن بیشتر بخاطر حیوانات خانگی سگ و گربه و این چیزاس ، همش مال حموم که نیس ، 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
نه  اینطور نیست  ما شپش گرفتیم رفته بودیم مسافرت از اونجا گرفتیم  ی روستای بکر بود ...

خودم توبچگی دیدم ولی خیلی سال هست اصلا نشنیدم  وهروقت تاپیکی میدیدم برام سوال بود درسته کاری به بهداشت شخصی نداره

نه سرشو نمیخارونه بهش گفتم خارش داری گفت نه فقط زیر گردنش قرمز شده

برو این پیج رو ببین عالیه

https://instagram.com/tashkhise_shepesh?igshid=eqh4gsf1qedv

مدرسه دخترم رفتم برامون درباره شپش حرف زدن گفتن بیشتر بخاطر حیوانات خانگی سگ و گربه و این چیزاس ، هم ...

افرين دقيقا

اشناى ما هم سگ دارن مدام داره شپش ميگيره ولى لامصب با يه رنگ مو از بين ميره از سرش نميدونم چجورياس

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2706