2737
2739
عنوان

آقای تخت پایین لطفا 🐀

4371 بازدید | 325 پست

هم اتاقی تخت پایین هرشب موقع خواب ک ۱۲باشه شروع میکنه به غذا خوردن و باز کردن چیپس و پفک 

هرشب خواب بنده به همین شکل خراب میشه حالا ک دهنش و بست واسه ۵دقیقه خواستم بخوابم 

حس کردم موش آمد تو اتاق که متوجه شدم نه آقا داره دوباره غذا میخوره.اگر هم بخوابه انقدر که غذاهای متفاوت باهم خورده توی خواب صداهای نابه هنجاری و از خودشون بروز میدن.یا اینکه هوای اتاق رو نامطبوع میکنند.

ایشون حتی سرکلاس هاش نمیره هر روز غیب داره 

روزا میخوابه شبا هم خواب ما رو میپرونه

هزار بار تاکید کردیم

اما متاسفانه فایده ای نداشت

گوشی تو گوشم که گذاشتم باز صدا خوردنش میومد 

یا اینکه اگه شانس بیاریم شب گرسنه نشه توی خواب حرف میزنه .

تا آخر ترم بنده به جغد کامل تبدیل میشم 😖😖😖

جسارت نمیکنم که حتما به دلیل خوردن ایشون بیشعور هستن اما رعایت نمیکنن و اینکار تقریبا هرشب از اول مهر دارن انجام میدن خوابگاه نماز خونه داره بچه هایی که شب بیدارن میرن اونجا واسه خوردوخوراک

آقا هستم🕵️‍♂️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیتونی عوض کنی؟ یعنی اتاقتو عوض کنی ؟ ولی با اون تحصیل کرده ی بی شعور موافقم . ما هم داریم از این ...

نه فعلا اتاق ها پر هستش درضمن یخچال بنده جداست هر روز میبینم شکلات های تلخی ک مادر واسم گرفته کم شده پاکتشون و زیر تخت یا بالشت آقا پیدا میکنم ۶نفر دیگه اینجور نیستن

آقا هستم🕵️‍♂️
2738
نه فعلا اتاق ها پر هستش درضمن یخچال بنده جداست هر روز میبینم شکلات های تلخی ک مادر واسم گرفته کم شده ...

واااا. خب بهش بگو یا به مادرت بگو نفرسته نگه داره برا وقتی که رفتی اونجا🤗

ولی درخواست بده شاید کسی خواست جا به جا بشه 

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
می گذره عزیزم بعدا خاطره میشه

😶بله تاجایی هست😂 ولی امروز حالم ازبس خوابی بد شده

فقط بهش توصیه کنم چاق میشی دو سه روز کم میکنه بعد دوباره شروع

آقا هستم🕵️‍♂️
نه فعلا اتاق ها پر هستش درضمن یخچال بنده جداست هر روز میبینم شکلات های تلخی ک مادر واسم گرفته کم شده ...

واقعا بی ادبه که به خودش اجازه میده میره سروقت یخچال شما.به نظرم جنگ اول به از صلح اخر.چند نفر بهش تذکر بدین مجبوره قبول کنه

خوشحالی یعنی ....
تا خونه جدا نگیرید احتمال دیدن بی شعوری زیاده 

حتما بیشعوری نیست تفاوت ها انسان ها رو خاص میکنه وبه زندگی نشاط میده اما بعضیا واقعا متوجه نمی شن عادت کردن به بعضی رفتارهای ناپسند

آقا هستم🕵️‍♂️
2706