2737
2739
عنوان

آقای تخت پایین لطفا 🐀

| مشاهده متن کامل بحث + 4382 بازدید | 325 پست
😲😲😲😲عمرا ازونایی که آب ذهنش موقع خوردن تا ۱۰کیلومتری پخش میشه 

از تصورش حالم بد شد چ صبری دارید شما من بودم ب شب دوم نرسیده دعوا راه مینداختم شما ک دیگ پسرید و همه میگن پسرا دعوایی ان اما ماشالله خیلی صبورید

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.
از تصورش حالم بد شد چ صبری دارید شما من بودم ب شب دوم نرسیده دعوا راه مینداختم شما ک دیگ پسرید و همه ...

😳بله بعضیا به شب خوردن عادت دارن و دیگران وقتی تنبیهش میکنن واقعا دیگه نیازی نیست من خودمو خسته کنم البته سر جریان خوردن شکلاتهام 😁خیلی تند برخورد کردم با ایشون 

الانم متاسفانه کشش ندارم کلاس آخر و زدم بیرون دارم میرم وسایل و جمع کنم که برم باغ بخوابم 

آقا هستم🕵️‍♂️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما ب عنوان یه آقا بهم بگید ببینم چیکار کنم شوهرم بحرفم گوش میده؟

منو حتی خونه خودمم نمیبره

خیلی وابسته خانوادشه

همش خونه مادرشوهرمم بخدا خسته شدم

ما کوچیکا خدامون بزرگه.....  کاربر سابقم🤕 کاربریمو بعلت شناخته شدن ترکوندم🤣 والا هر اسمی زدم نیاورد چاره ای نداشتم😂
2728
شما ب عنوان یه آقا بهم بگید ببینم چیکار کنم شوهرم بحرفم گوش میده؟ منو حتی خونه خودمم نمیبره خیلی و ...

من واسه تاپیک خیانت همسرتون الان راه کار گذاشتم که فعلا پای اون خانم و از زندگی تون بکنید بحث خانواده همسر و فعلا بذارید کنار تا اول اون خانم و بتونیم دک کنیم از زندگی همسرتون برید کامنت و بخونید و لطفا حتما انجام بدین خانمی که باهاش هست آمده واسه قاپیدن اساسی 

مراقب باشید

آقا هستم🕵️‍♂️
من واسه تاپیک خیانت همسرتون الان راه کار گذاشتم که فعلا پای اون خانم و از زندگی تون بکنید بحث خانواد ...

خوندم لطفا بیاید اونجا مرسی😔

ما کوچیکا خدامون بزرگه.....  کاربر سابقم🤕 کاربریمو بعلت شناخته شدن ترکوندم🤣 والا هر اسمی زدم نیاورد چاره ای نداشتم😂
2738