2733
2739
بازم خوبه مامان تورو حساب میکنه این که خانواده منو جز آدما نمیدونه میگه بچه دار شدید باید فقط پیش من ...

تقصير خودتم هست اين جور آدما هرچى جلوشون كوتاه بياى ببخشيداااااا گند تر مى شن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از کارای سطحی مادرشوهرمو بگم هنگ کنی؟ 6روز بعداز عقدم، ساعت 8 صبح اومد طبقه بالای خونشون که من ...

بعضی مادرا اگه روشون میشد شب کنار پسراشونم میخابیدن ک واسش زن نگیرن 

والا

دست و بالشونو. اسلام بسته

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
2728

بعدم اگه قصدتون ادامه زندگیه فقط و فقط خانواده خودتون( منظورم پدر و مادرتونه) و همسرو زندگیتون  و آرامش زندگیتون براتون مهم باشه برای اونا زندگی نکنین به حرفا و کاراشونم یک درصد فکر نکنین مرور زمان هم چی رو درست میکنه. از قدیم گفتن دوری دوستی. هیچ کسم حق نداره فرد دیگر رو از دیدن خانوادش محروم کنه به هیچ کس هم هیچ ربطی نداره منظورنم اینه برید پیش خانواده عزیزتون به مادرشوهرتونم ارتباطی نداره این حقو از شما بگیره همونطور که شما نمیتونین این حقو از همسرتون بگیرین و بشینین منطقی با همسرتون در این رابطه صحبت کنین و بگید من دیگه طاقت  این همه حرمت شکنی و بی احترامی رو از جانب خانوادت به خودم ندارم و برای خودم و خانوادم ارزش قائلم دیگه کمتر میخوام ببینمشون . متاسفانه حرمتها بین شما و خانواده همسرتون شکسته شده و بی احترامی به خودتون و خانوادتون شده، نذارین و اجازه ندین از این به بعد کسی به احترام شما خدشه وارد کنه .بعد از چند سال هم با سیاست همسرتونو راضی کنین و انتقالی بگیرین و از این شهر برین نزدیک مادرتون. و فعلا هم خواهرانه میگم تا مساعد شدن شرایط زندگیتون و آرامش روحیتون فکر بچه دار شدن رو از سرتون بیرون کنین

میشه لطفا برای حاجت دلم یه صلوات بفرستین  
2738

[QUOTE=109122026]پول عمل بینی و کامپوزیت دندون خودش گفته بود اینکارو میکنم قبل عروسی ولی زده زیرش با اینکه میدونم 

پول عمل بینی و کامپوزیت دندونت رو تو نامزدی انداختی گردن شوهرت؟؟؟!!

البته طرز تفکر ادما فرق میکنه ولی بهتر نبود بعد اینکه رفتی خونش اینا رو ازش بخای!!

به نظرم یکمی توقعت زیاده،اینا نزدیک پونزده بیست میلیون هزینه اشه

من مادرشوهرم خیلی خوبه فقط آلزایمر داره میگیره هرکاری میکنه انکارشون میکنه  هرچی میگه بعدش انک ...

چند سالته گلم فك نكنم چهارده بيشتر باشي ؟

كاش ميشد بعضي فاميل ها رو آنفاميل كرد🤨🤨
چند روز بعدش تاریخ عقدمونو گذاشتیم برای جمعه چون داداشام سر کار بودن و مرخصی نداشتن فقط میتونستن جمع ...

تو ‌ذره ای احترام برای خودت و خانوادت قائل نبودی ک عروسشون شدی ...

الانم هرکار بکنن حق دارن چون از اول با هر زبونی بهت گفتن نمیخوانت ...

اسی یه سوال :

تا حالا نشده یه حرفی چیزی به مادرشوهرت بزنی ؟ تاحالا نشده خبرچینی کنی؟ تاحالا نشده غیبت کنی و حرف ببری و بیاری؟ تا حالا نشده اخمی تلخی کنی...اینجور که تعریف کردی ، انگار شما فرشته ای بی مثل هستید ها ..همینطوره ؟

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

اسی جان واقعا خدا صبر ت بده .ولی مشکل تو این جاست که میخوای ادم خوبه باشی یه بار جواب بده  تو روش دست و پاشو جمع میکنه .برای من که جواب داده .فکر کنم چون میدونه کاری نمیکنیندارم دور ورداشته  دوسه بار که جواب بدی میفهمه ادمی حق داری ناراحت بشی 

2706