2737
2739
عزیزم هروقت یکی تاپیکی میزاره ک از موضوعی ناراحته وقتی شما مخالفشو بزاریو خوشحالیتو بروز بدی یجورایی ...

عزیزجان من منظورم ازاین پاسخ این نبود که کسی رو ناراحت کنم فقط هدفم این بودکه خواستم بگم مادرشوهره خوبم وجودداره.بازم معذرت....🙏

خدایاخوشبختی میخوام😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من تو این مدت فقط به خدا میگفتم هرکاری باهام میکنه سر دخترش بیاد و همینم شد اونم براتون تعریف میکنم که چیشد..

عروسی کردیم البته بدون جشن هفته بعدش شوهرم نذر کرده بود که به هم رسیدیم آش درست کنیم و زنگ زد بهشون گفت بیاین خونمون..اومد بهم گفت من تا حالا آش درست نکردم بلد نیستم گفتم من مامانم یادم داده بعد هی شروع کرد گفت زیرشو زیاد کن اینکارو کن اون کارو کن گفتم نه اینجوری نیست از مامانم پرسیدم گفته اینجوری درست کن یهو به دخترش گفت پاشو لباساتو بپوش بریم خونه رفتن یهو دخترش بهم پیام داد کاش مامانت جای آش درست کردن بهت یاد داده بود با بزرگترت چطوری رفتار کنی بی شحصیت.خدا میدونه چند روز گریه میکردم شوهرم میگفت مادره تو ببخش دوباره منو میبرد خونش..یبار همون موقع ها که خونش بودم برای جشن عروسی یادمه دلم درد گرفته بود نزدیک موعدم بود دراز کشیده بودم به شوهرم گفت این معلوم نیست چه مرضی داره شاید مریض باشه نتونه بعدا برام نوه بیاره شبش داشتم گریه میکردم تو بالکن با شوهرم درد و دل میکردم سایشو رو دیوار دیدم گوش ایسناده بود حرفامونو گوش میکرد..از روزی که عروسی کردم هزاران بار حرف بارم کرده هربار میرم خونه مامانم سر میزنم باهامون قهر میکنه وقتی خانوادم میان اینجا محلشون نمیذاره همه جا میره میگه برا عروسم دعا کنید خدا بهش بچه نمیده 

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!
2728
دقیقااا منم همین مشکل رو دارم و واقعا از همسرم بدم اومده و هیچ اعتمادی بهش ندارم.

حالش بد بشه .گشنه و خسته باشه یا هر چیز دیگه برام اهمیت نداره توی دلم میگم همونای که سنگشونو به سینت زدی و منو جلوشون خار کردی باید نگرانت باشن من فقط به فکر خریدن و خوردن خودممو پسرم 

متنفـرم از آدم های که همیشه در حال نظـر دادن هستـن حتی بدون اینکه نظـرشون رو پرسیده باشـی تو تمـام مسائل شخصـی آدم سـرک میکشـن و تـِز میدن هر کـس سلیقـه خاص خـودش رو داره اگه از نظر شمـا زشتـه سلیقه و نظرتون رو برای خودتون نگهدارین متنفـرم از آدم های که از خصـوصی ترین مسائل زندگی آدم سوال میپرسـن متنفـرم از آدم های بدذات که اگه به نفعشون باشـی بهت خوبـی میکنن و اگه براشون نفع نداشته باشـی بدترین بدی هارو در حقت میکنن و اگه باهاشون مثل خودشون رفتار کنی تازه ناراحت هم میشن ولی من این رو تو زندگیم یاد گرفتم با هرکس اندازه لیاقتش رفتار میکنم من کینه ای نیستـم اما آلزایمر هم ندارم حتی کوچیکترین حـرف ها توی ذهنم مونده اگه لطفی در حق این مدل آدم ها بکنم معنیش این نیست بخشیدم یا فراموش کـردم از ته قلبم از وجودشون متنفـرم فقط شاید اون لحظه مجبور بودم لطفی کنم خیلی وقتا در جواب این همه فضولی و سوال فقط لبخند میزنم و تو ذهنم فکر میکنم آیا این چیزها به تو ربطی داره ...
2740

خداى من تو با اون شمر تو يه خونه زندگى ميكنى 😣

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
خوشبحالت منکه پدرشوهر ندارم مادرشوهرم کلش خورده 

خوش ب حالم نیست واقعا...چون زندگیم تمامش دعوا و ناراحتیه!مادرشوهرم هم جرات دختر و شوهرش رو نداره و ی عروسک خیمه شب بازیه و اونا بخوان ازش نهایت بی احترامی رو هم انجام میده اما ب ذاته خوبه

و گریزی نیست از زندگی...
آخه من دوتا بچه تو پا دارم ک ببخشید تا دستشویی هم نميتونم راحت برم. گریه میکنن و همه جا دنبالم و شیر ...

اول اینکه وقتی بچه باشه و واسه خودتون وقت بذارید بهش نشون میدید که حتی اگر مادر هستید واسه خودتون ارزش قائلید و وقت میذارید

اگر بشه بچه هارو مهد بفرستید واسه یک ساعت ونیم کلاس زبان

درضمن بانو شما باید از ایشون درخواست کنید که بعضی مواقع بچه ها مسئولیت ایشون باشن 

اگر که نه بچه ها رو پیش خانواده بذارید

...........

اگر واقعا هیچ تمایل ندارید که به نظرم بیشتر باید فکراتونو و بکنین اما

اگر بتونید توی خونه سی دی آموزشی تهیه کنید و وقتی ایشون هستن توی منزل بچه هارو بسپارید بهشون

باید باید متوجه بشه که شما ارزش قائل هستین 

و فقط به بچه ها فکر نمی کنید

بچه یک بخش کوچیک از زندگیتون هست و همسر 

باید بهش فهمانده بشه در این صورت ایشون بیشتر تلاش میکنه ک بتونه جایگاه بیشتری پیدا کنه تو قلب شما.....

وقتی امدن منزل سعی کنید حتما کتاب دستون بگیرید و مطالعه کنید 

وقتی خودش هست (مهمه نشون بدین)

با دوستان وقت بیرون رفتن بذارید 

بچه هارو باز بدید دست پدر یا خانواده یا مهد

اجتماع دوستان و افزایش بدین هرچی اجتماعی تر باشیدموفق تر جلوه میدید و زنان موفق جذاب تر هستن

سعی کنید کار ریز خونگی انجام بدین 

حتما حتما دایره ی روابطتون و زیاد کنید 

من بتونم فردا ۲۰روش براتون می ذارم که استفاده کنید الان ارتباط نمیتونم با زن داداش بزرگم بر قرار کنم ایشون مشاور خانواده و ازدواج هستن فردا توی همین تاپیک واستون میذارم

آقا هستم🕵️‍♂️
ازهمه قشنگ ترمادرشوهرمهربونوفداکارودلسوزوعاشق منه که بچه م ۶ماهه ش داره تموم میشه هنوزندیدتش😕😡

عشقم مادر شوهر پدرشوهر من خعلللی دلسوز تره بچم تقریبا یازده ماهشه هنوز ندیدتش

دختـــرم همـــه ی دنــیــامـــة😍😍😍😘😚
حالش بد بشه .گشنه و خسته باشه یا هر چیز دیگه برام اهمیت نداره توی دلم میگم همونای که سنگشونو به سینت ...

من ک بچه ندارم و متنفرم ک ازش بچه دار شم.مامان و بابام هم میگن تصمیم با خودت اگه می خوای طلاق بگیری اما نمی دونم چرا اقدام نمی کنم

و گریزی نیست از زندگی...
2706