2733
2739
نگو از ازدواجم پشیمونم اگر زندگی خودت خوبه مادر شوهرو یجوری مدیریت کن یا یکاریش بکن .من میگم ادم به ...

مشکل اونه

ه بدونی چقد موذیه اگه بدوووووونی چقد زیر زیرانه زجرم میده

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐

ی مسئله دیگه شما هیچی از پدرشوهرت نگفتی،

اگه احیانا خدای نکرده ایشون ب هر دلیلی کنار خانوداش نیست،و مادرش ب تنهایی پسرشو بزرگ کرده،حساسیت و نگرانیش نسبت ب پسرش بیشتر میشه و همچنین حس مالکیتش.

و شما مثه ی غریبه اومدی و پسرشو با همه زحمتی ک واسش کشیده ازش جدا کردی .رفتارای بدش ب همین دلیله

شما سعی کن زندگی خودتو کنی،با شوهرت خوب باشی ،احتمالا وقتی خوشبختی شما رو کنار هم‌ببینه،ان شاءالله بچه دار شدنتونو ببینه خیالش راحت میشه و میپذیره شمارو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اومدن خونمون تا مامانم گفت خب شرایط شما چیه زود گفت ما برای شرایط نیومدیم اومدیم فقط آشنا شیم باهم . ...

تو خودتم مقصري

يعني چي يه روز طرفو ديدي بهش پيام ميدي

تازه بهش ميگي مادرررر؟مگه مامانته؟اين صميميت بي مورد از كجا اومد

حق نداشت بهت توهين كنه ولي منم بودم فكر ميكردم خودتو داري به زور جا ميكني

ارزش بذار براي خودت

2728
مادرشوهر درده؟ایشون مشکلشون رو گفتن و اگر حرفم بد بود خودش جواب میداد و خودش عاقل و بالغ هست و احتیا ...

نه درد نيست برا استارتر خوشيه 

احتياج به وكيل نداره ولي دل زخم خوردشو به درد مياره 

متاسفم كه هنوز متوجه نشدي

نه درد نيست برا استارتر خوشيه  احتياج به وكيل نداره ولي دل زخم خوردشو به درد مياره  متاس ...

دل زخم خورده؟وکیل جان مشکلش رو گفت منم گفتم هرجور آدمی پیدامیشه.تمام...

خدایاخوشبختی میخوام😔
2740

عزیزم والا مارو خودشون اومدن انتخاب کردن خودشون همه کارارو کردن هم عروسشون شدیم یهو پاچه گرفتن

تو ک دیگه خودت پیدا کردی 

البته منم از کسی بدم بیاد بهش نگاه نمیکتم و خعلی وقته ک نه ب پدرشوهره نگاه کردم نه ب مادرشوهره

سلام ملیکم

مادرشوهرت با دوستی قبل ازدواج موافق نبوده و به همین خاطر این همه اذیت کرده از حرفایی که زده کاملا مشخصه که دوستی قبل ازدواج رو خیلی بد میدونه واسه اون عروسش اون کارا رو کرده لابد که به تو ففهمونه انتخاب خودش بوده اون یکی ...به هر حال  خداروشکر که همسرت هواتو داره امیدوارم مادرشوهرتم ادم شه 😊

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
😛😛😛 چرا درک میکنم درضمن ترفند هم زیاد یاد میدم خانما که همسر و بتونن باسیاست درستش کنن  

میشه یه ترفند به منم بگی شما هم جای داداش بزرگترم😞😔

ما کوچیکا خدامون بزرگه.....  کاربر سابقم🤕 کاربریمو بعلت شناخته شدن ترکوندم🤣 والا هر اسمی زدم نیاورد چاره ای نداشتم😂

خداراشکر ک مادرشوهرمن خیلی بی زبونه اگه واسم خوب نبوده بدم نبوده البته بنده خدا ۷۵سالش 

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر

تنها راهت این هست باهاشون قطع رابطه کنی. بزار شوهرت تنها بره پیششون و سر بزنه و برگرده. 

هیچ چیزی ارزش اینو نداره که بخواد ناراحتت کنه. اصلا رو نده بیان خونت وقتی دوستت ندارن. 

با خانوادت تا میتونی رفت و امد کن به کسی ربطی نداره ک بخواد نظر بده زندگی خودته. 

بنظر خودت خیلی ضعف نشون دادی و مظلوم بودی. 

تا آدم نزاره کسی بهش ظلم کنه. هیچ ظالمی هم وجود نداره خودت بهشون میدون دادی. 

2706