2737
2739
عنوان

چجوری به پدر شوهر نکبتم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1790 بازدید | 70 پست

زندایی من پرستار بود بیمارستان بخش کودکان یه حرفهایی میزدآدم شاخ در میاورد میگفت گاها بچه هایی متولد میشدن که از رابطه دایی باخواهرزاده،یا پدر شوهرباعروس،خواهر با برادر به خدا آدم سردرد میگیره چراباید اینطوری بشه😔

اگه مهم باشی سراغ تو میگیرن، نمیگیرن چون براشون مهم نیستی!!دیگه توضیح ازاین شفافتر!!! برا خودتون ارزش قائل باشین♥️

شوهرت نمیخواد کاری کنه؟ الان مادر شما بره تو خواب با*سن شوهرتو فشار بده و شوهرت بهت بگه شما میگی عیبی نداره بذار بازم فشارت بده؟؟؟

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدرشوهره مریض جنسیه بابا

دقيقا بايد مواظب بچه هاش باشه

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
شوهرت نمیخواد کاری کنه؟ الان مادر شما بره تو خواب با*سن شوهرتو فشار بده و شوهرت بهت بگه شما میگی عیب ...

در عجبم واقعا 

تااین حد ریلکسی 

قابل باور نبست دیگه

اینهمه فیلم و کلک و دروغ تا کجااااااااااااااااااااا
2731
شوهرت چی گفت بوست کرد دوباره؟بدش نیومذ؟

چمیدونم من که گفتم گفت منم بدم اومد ولی گمون نکنم فک میکنه باباش از رو خیلی راحت بودن با من دست زده بهم.اخه ا نبود قشنگ ب ا س ن

دنیا ارزش هیچی ندارهنه خنده نه گریه، خاک تو سرت دنیا

دیگه شب خونشون نخواب. علنا بگو از بوس و بغل با مردها خوشم نمیاد و همون سلام و احترام کافیه. جلوش پوشیده ترین لباساتو بپوش. دیگه سعی کن تا حد ممکن باهاش همکلام نشی

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔

بعضی مردا پیر میشن دیوونه میشن دست خودشون نی پدرشوهر دوستمم لباشو میبوسه یا در مورد ... و ... ایناش میپرسه مثلا چه شکلین اصلا ادم نمیدونه باید اون لحظه چی بگه

لطفا واسه روح مادر مهربونم صلوات بفرستین و دعا کنید خونه دار شم🌹
2738
شما هم مثل من نمیفهمین استارتر چی میگه یا فقط من اینجوریم    

من هیچی نمیفهمم خخخ هر چی ازش پرسیدن گفت تو تایپک قبلی توضیح دادم!!!! 

خب یکی نیس بگه حوصله نداری چرا تایپک میزنی؟؟؟ 😐

خـــدا هسـت... 

طبق تاپیک قبلیتون این آقا اینجوری هستنو مشکل دارن خب بعضی ها فنتازیشون با محارم یا حتی همسر پسر کلا حالا هرجی کاری به دلیل اینکار نداریم اما اگر میخواستن با حرف اکی بشن با جار و جنجالای قبلی اکی میشدن عروس قبلیشون جدا شده؟خیلی بد اینجوری اصلا احساس امنیت نمیکنه ادم بهتره از این ادم دور بمونید 

2706