2733
2739
عنوان

چجوری به پدر شوهر نکبتم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1790 بازدید | 70 پست

کشش نده و به روش نیار

ولی نه باهاش همکلام شو

نه باهاش تنها بمون

هر جا که هست تو در دورترین نقطه ازش باش.

من موارد دیگه ای هم دقیقا مثل شما دیدم برام چیز عجیب و تازه ای نیست.

با همسرتم حرفش رو نزن .ممکنه فشار عصبی و روحیی که به همسرت وارد شده باعث بشه حرفی بزنه که تو رو شدیدا برنجونه .مثلا بگه تقصیر خودت هم بود .فلان جا لباست مناسب نبود یا آرایشت فلان بود .در نهایت ممکنه برای رهایی از این غم بخواد تو ذهنش تو رو هم کمی مقصر بدونه . بهش میگن فرافکنی .

نذار کار به اونجاها بکشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وا اسے تنت میخارھا دختر آخہ تو مادر دوتا بچہ اے زنم انقدر پخمہ میشہ مگہ ملت این ھمہ راھکار میدن بعد مےگے تو جمع روم نمیشہ چیزے بھش بگم۔نمےتونم بھش دس ندم نمےتونم بگم بدم مےیاد و فلان بسار محکم بہ شوھرت بگو من ناراضےام بہ بابات بگو فاصلشو حفظ کنہ بامن وگرنہ منم میشم عینہ زنداداشت مطمئن باش اگہ یہ حرف از دوتا عروستون در بیاد آبرو نمےمونہ خودتم اومد دست بدہ بگو شرمندم ترجیح میدم رسمے تر باشماز این بعد مرگ یہ بار شیونم یہ بار 

خدایا مواظبمون باش و بلاھایے کہ بہ فکرمونم نمےرسہ سرمون نیار

عزیزم تاپیک قبلیتو خوندم،خیلی ناراحت شدم،بنظرم فقط ب شوهرت بگو نمیخوام بم دست بده،خودش باهاش حرف میزنه،بگو یه روز با باباش بره بیرون هر چی تو دلشه بهش بگه،

حتی بگه دخترامم بوس نکن،،بوس کنی همونجا آبرو برات نمیزارم همه چی رو علنی میکنم.

اینکه زن داداشش گفته و اینا باور نکردن ولی الان ب عین دیدن ک واقعیت داره هم بگه

خیلی ناراحتم برات عزیزم،،،حس میکنم همچین برخوردی با من شده

انشاالله ک برنمیگرده از سفر😤

تو جمع غیر مستقیم حرف بنداز از سن و سال بگو پیرمردا تو پارک میشینن جوونا رو دید میزنن یکی نیست بگه بابا پات لب گوره برو دعا وثنا کن وتوبه کن یه جوری زنه هم آگاه مبشه 

زنش هم لابد میدونه چه گ ه ی ه حریفش نمیشه 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
2738
طبق تاپیک قبلیتون این آقا اینجوری هستنو مشکل دارن خب بعضی ها فنتازیشون با محارم یا حتی همسر پسر کلا ...

اره بهدا ولی شوهرم خ وابستس بشون اگه یه کلمه بگم.میگه پدرمادرمن تو کوتاه بیا

دنیا ارزش هیچی ندارهنه خنده نه گریه، خاک تو سرت دنیا
عزیزم تاپیک قبلیتو خوندم،خیلی ناراحت شدم،بنظرم فقط ب شوهرت بگو نمیخوام بم دست بده،خودش باهاش حرف میز ...

قربونت عزیزم اشالله هیچوقت مبتلا نشی

وا اسے تنت میخارھا دختر آخہ تو مادر دوتا بچہ اے زنم انقدر پخمہ میشہ مگہ ملت این ھمہ راھکار میدن بعد ...

بابا عمو زن عمو شوهرم و برادر شوهرام وایسادن بخدا راس میگی شایدم من پخمه ام ولی واقعا چن نفر روشون میشه تو جمع بطرف بگم من نمخام باهات دیده بوسی کربلا کنم