2733
2739

بستگی داره 

خصوصی واسه من بدون انتقال و فریز ۲۴ میلیون شد با آزمایش و عکس و دارو و تخمک کشی

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

کجایی

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بستگی داره کدوم مرکز انجام بدی .الان مراکز دولتی کلا زیر ۴ تومن کارت راه میافته بشرطی که دفترچه داشته باشی

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون
2742
بستگی داره  خصوصی واسه من بدون انتقال و فریز ۲۴ میلیون شد با آزمایش و عکس و دارو و تخمک کشی

منم از هزینه انتقال نوشته بودم تا هزینه زایمان.کلا حدود ۲۰ تومن شد

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
سلام بستگی داره کدوم مرکز انجام بدی .الان مراکز دولتی کلا زیر ۴ تومن کارت راه میافته بشرطی که دفترچه ...

دولتی اصلا به درد نمیخوره

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2740
منم از هزینه انتقال نوشته بودم تا هزینه زایمان.کلا حدود ۲۰ تومن شد

هزینه ها خیلی سنگینه😣

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
من کرجم 

گلم برو بیمارستان کمالی خیلی تعریفشو میکنن 

منم کرجم ولی رفتم صارم

2706