2737
2734
عنوان

مادر شوهرم یه نابغه است

| مشاهده متن کامل بحث + 17046 بازدید | 259 پست

هم خندم گرفت از طرز جواب دادنش.هم دلم برای مادرش سوخت.هم یه احسنت ب شوهرت تودلم گفتم بخاطر خریدگوشی. هم ب شما حق میدم نگران مخارج زایمانت باشی.

ولی چراگوشی ارزونتر ۵ تومنی واسش نگرفته.سی تومنی میخاسته چکار.

همه میزنن تو کار ضایعاتی😂😂😂

اشناهای ما گاراژ دارن و ضایعات میخرن

میلیاردر شدن با همین کار

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم زباله ها رو تفکیک میکنم میفروشم  هر سری یه میلیون میشه

اونوقت ما اینهمههه چیزای بازیافتیو مفتی میدیم میره 😑

چجور میفروشی؟ ما اینجا نون خشکی اینا نداریم

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2731
با بطری ضایعاتی می‌خواسته گوشی بخره؟

لامصب واقعا نابغه اس😂

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

مادر شوهرت باگوشی ۱۰ تومنی هم شاد میشد جوگیری شوهرتو گردن مادرشوهرت ننداز 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2740
هم خندم گرفت از طرز جواب دادنش.هم دلم برای مادرش سوخت.هم یه احسنت ب شوهرت تودلم گفتم بخاطر خریدگوشی. ...

شوهرش وقتی احسنت داشت که واسه زن م بچه ی خودش هم همینکارو بکنه

منم مطمئنم اگه مادرم همچین کاری میکرد (که امکان نداره) داداشم براش گوشی میخرید

اما هرگز به زنش هم نمیگفت ندارم

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
شوخی میکنی؟! وای خدای من حرص نخور عزیزم برای خودتو بچه خوب نیست عزیزم بزار هر غلطی میکنن بکنن انشاا ...

حالا چرا نفرین میکنید خیلی زشته یعنی چی بشکنه 😐

نترس بشکنه هم شوهر اسی چندمیلیون باید بده تا درست شه

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

تو این شرایط گوشی ۳۰ تومنی! 

والا من ۷ ساله گوشیم خرابه نمیتونم گوشی بخرم

حداقل یه ۱۵ تومنی میگرفت واسش

بعد اینکه ادم نمیدونه چی بگه به این مردا

اخه زن مگه با ۴۰  هزار تومن پول اهن قراضه گوشی میدن دستت

جدی ؟ پس ما دست کم گرفتیم این کار رو

آره خیلی پول توشه

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز