2733
2734
عنوان

برادرشوهرم میخواد زن بگیره بیایید بهم اعتماد به نفس بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 32 پست
حرص نمیخورم میگم نیاد اونم بد باشه 😔

ایشالا که بد نیست ...اروزی خوشبختی کن برا برادرشوهرت نه اینکه بشینی غصه بخوری.

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا که بد نیست ...اروزی خوشبختی کن برا برادرشوهرت نه اینکه بشینی غصه بخوری.

ایکاش بدونی از همشون چه دل پری دارم چه بلا ها سرم اوردن نه ارزوی خوشبختی میکنم نه بدبختی اون خدا باید ثابت کنه الکی نشسته باالا😔

2731
ما خوب باشیم بقیه هم باهامون خوبن احترام احترام میاره

بقران خوبم نمیدونم چرا انقد اذیتم میکنن ادم حساب نمیکنن شوهرمم همش زورم میکنه برم خونه داداشش یا مادرش میرم باهام حرف نمیزنن 

ایکاش بدونی از همشون چه دل پری دارم چه بلا ها سرم اوردن نه ارزوی خوشبختی میکنم نه بدبختی اون خدا بای ...

منم امشب پیش مامانم و هنسرم یهو گریه ام گرفت یاد کارایی ک جاریم باهام کرده افتادم...اگه بدونی چه تهمت ها بهم نزده

ولی نباید توجه کنی اینجوری فکر کن شاید جاری جدیدت مث دوستت شد اگه نه هم خیلی رسمی رفتار کن

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
2738
اخه تو ریده بودی،بهشون برا همین

چطور؟؟؟؟

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
کمکم کن من چجوری حرف زدنی استرس نگیرم خودم رو گم نکنم 

عزیزم استرس نداره که اول از همه باید اعتماد بنفستو ببری بالا.

من خودم چهره معمولی دارم اندامم تپله😀ولی هرروز رژ میزنم چون حالمو خوب میکنه دم ب دقیقه هم ب همسرم میگم من خیلی خوشگلم وای خوشبحالت ک خدا منو بهت داده.

اینجوری حس خوبی دارم

پیش خانواده شوهرمم نه خیلی حرف میزنم ن خیلی ساکتم.مودبانه رفتار میکنم تا چیزی بهم تعارف نکتن نمیخورم..بیشترم سعی میکنم با همسرم برم خونه اشون.

بد کسیو پیش کسی دیگه نمیگم.

عزیزم استرس نداره که اول از همه باید اعتماد بنفستو ببری بالا. من خودم چهره معمولی دارم اندامم تپله .

من نمیدونم چرا انقد خجالتیم پشت تلفن بلد نیستم به کسی چجوری حرف بزنم یا تو مهمونیا خیلی کم روم 

همینطوری از حرصم گفتم

بیخی باید یه جا خودشونو نشون بدن اخه... من از همسرم راضیم بقبه شون برن یه درک....بعضی وقتا یادش میافتم حرصم میگیره..هرچندمثلا من عزیز ترم.. ولی خب.. ..

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2706