2737
2734
عنوان

امشب به خاطر خیارشور گریه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3375 بازدید | 175 پست
بیشعور تویی نفهم چراتوهین یمکنی یه کم شعور داشته باش درست حرف بزن خاک برسرت بااین تربیتت توگشمو بیرو ...

😳😳 یا خدا 

تورو قرآن دعا کنید من حاجت روا شم ،الهی هرچی از خدا میخوایید بده بهتون😭😭😭
بخدا 😅😅😅🙈🙈 خیلی قشنگه حس میکنم 

درکت میکنم منم دلم خواست 🙂🙂🙈🥰

صبورم؛خدا الان داره تکه های پازلم رو کنار هم میچینه!بزودی خواسته ام توی دستامه🙃 کم مونده تو کوچه ماهم عروسی بشه♡ مطمئنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیشعور تویی نفهم چراتوهین یمکنی یه کم شعور داشته باش درست حرف بزن خاک برسرت بااین تربیتت توگشمو بیرو ...

وای 😐😐😐😐😐😐😐😐

میدانم که خدا مرا میبیند و به زودی حاجت دلم را براورده میکند .. آمین 
2731
لوبیای تازه رسیده ک دونه هاش هنوز کامل نشده و خییییلی نرمه وای😋😫😫😫

منم موخوام😢

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

معلومه کی توهین میکنه .بخون دقیقا چندتا فحش دادی .شعورنداری که ب ویار ی زن حامله هم گیر میدی و حسودیت میشه .خاک تو سر خودت .وای که چقدر کمال و تربیت از روت میباره🙄🤢

صبورم؛خدا الان داره تکه های پازلم رو کنار هم میچینه!بزودی خواسته ام توی دستامه🙃 کم مونده تو کوچه ماهم عروسی بشه♡ مطمئنم
2738
شما هم مامان نیستی هنوز ؟؟

نه عزیزم  .قسمت نشده .یعنی هنوز اقدامم نکردیم. شما چی ؟درحال اقدامی؟

معلومه کی توهین میکنه .بخون دقیقا چندتا فحش دادی .شعورنداری که ب ویار ی زن حامله هم گیر میدی و حسودی ...

عزیز دلم خون خودت وکثیف نکن   ،حوصله داری ،جواب نده وتمام

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
نه عزیزم  .قسمت نشده .یعنی هنوز اقدامم نکردیم. شما چی ؟درحال اقدامی؟

من نه ،هنوز عقدیم آخه 😅😅😅 زوده برا من 

تورو قرآن دعا کنید من حاجت روا شم ،الهی هرچی از خدا میخوایید بده بهتون😭😭😭
معلومه کی توهین میکنه .بخون دقیقا چندتا فحش دادی .شعورنداری که ب ویار ی زن حامله هم گیر میدی و حسودی ...

من تاالان بااحترام حرف زدم این توبودی که گفتی بیشعوری ازاینجابرو بیرون بایدم تحمل جوابو داشته باشی گفتم اسمتو نبینم 

به زور نمیتونی کسیو عاشق خودت کنی(آرش خطاب به رابی)
2706