2733
2739
عنوان

بازم شوهرم سرد شده😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1046 بازدید | 60 پست
طلاقش نداد که بنده خدارو

خیلی تا طلاق پیش رفتن ولی دخترعموم از ناراحتی تشنج میکنه

دیگه بخاطر دخترشون موندن

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی تا طلاق پیش رفتن ولی دخترعموم از ناراحتی تشنج میکنه دیگه بخاطر دخترشون موندن

عهههه بچه دارم شدن 😑کاش بگی بابات که بزرگتره نصیحتش کنه گناه داره زنش 

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن  
ای بابا حالا عروسی کردن ؟ بنده خدا زنموت دلم سوخت

اونم بی عصابه  

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
2728
عهههه بچه دارم شدن 😑کاش بگی بابات که بزرگتره نصیحتش کنه گناه داره زنش 

بابام فقط دوسال بزرگتره😂دیگه درست میشن کم کم

اونم بی عصابه    

حالا شوهرم همش داداششو مقصر میدونه میکفت چقدر گفتیم سنت کمه سوار موتور نشین چقدر گفتیم چند بار نصادف کردی درست برو ... عمرش بدنیا نبود سهل انگاری خودش بود خیلی تخص بود ولی بعد فوتش زندگی مام خیلی کمرنگ شد شوهرم همیشه افسردس اون روز میگفت توم میمیری 😐اون وقت بچه های آینده مون چی میشن ؟ ببین فکرش کجاهاس استرسی شده هرچند دعای سردی ام بینمون میگیرن

آبجی ما عقدیم بعضی نامزدارو میبینم مکالمه هاشون یکساعتس یا میبینم چقدر عکس عاشقونه به اشتراک میذارن ...

عزیزدلم❤

منم همسرم اصلا ازینکه عکس بندازیم وعکس بزاریمش تو چش مردم خوشش نمیاد،یا از چت کردن

ماهم بعد چند سال زندگی تلفنامون زود تموم میشه

ولی باورت میشه همونایی که تند تند عاشقونه هاشونو استوری میکنن بهم میگن چیکار کردی شوهرت انقدر عاشقته تا تو نیای سر سفره نمیشینه؟ازم میپرسن چحوری شوهرتو تو مشت خودت داری

ولی قسم میخورم من اصلا شوهرمو تو مشتم ندارم.فقط بجای اینکه دیگران و ببینم و ازشون تقلید کنم خودمون و دقیق نگاه کردم

عاشقانه های شخصی خودمونو ساختیم.منحصر بفرد.

بجای عکس عاشقونه گذاشتن ،قرار گذاشتیم حساسیتای همو درک کنیم

بجای ست کردن لباسامون قلبامونو ست کردیم

من تفاوتای اونو دیدم و بهش احترام گذاشتم اون تفاوتای منو دید

قرار گذاشتیم نفر سومی تو رابطمون نیاد نه پدر و مادر،نه دوست،نه جو جامعه نه حتی بچمون!

خیلی از چیزایی که ما از رابطمون میخوایم جو تحمیل شده ی دیگرانه

حق داری تا زمانی که فکر کنی زنگ زدن زیاد نشونه محبته،بترسی همسرت کم زنگ بزنه.

ولی میتونی هم به این فکر کنی مدل شوهر من اینطوریه یبارم که زنگ میزنه با عشق میزنه.

اگه خستس بخاطر ایندمونه که خستس

اگه سرش شلوغه برا زندگی بهتر هردومونه.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
حالا شوهرم همش داداششو مقصر میدونه میکفت چقدر گفتیم سنت کمه سوار موتور نشین چقدر گفتیم چند بار نصادف ...

خیلیا اینطورن گلم

من تامیشنوم یکی مرده 

انقد میترسم و گریه میکنما

و نمازامم شروع میکنم میخونم😂

2738
عزیزدلم❤ منم همسرم اصلا ازینکه عکس بندازیم وعکس بزاریمش تو چش مردم خوشش نمیاد،یا از چت کردن ماهم ب ...

آخی الهی عشقتون مستدام گلم❤️😍

اره بالاخره هرکی مدل خودشو داره 

مثلا همسرم میگفت دارم کار میکنم تلاش میکنم تا بتونم عروسی بگیرم برای رفاه تو ...

دیگه منم باید عادت کنم به اونیکه هست..

ایشالا بعد عروسی درست شه دقدقه اصلیش یعنی عروسی و خونه از بین میره شاید فکرش ازادتر شه

آخی الهی عشقتون مستدام گلم❤️😍 اره بالاخره هرکی مدل خودشو داره  مثلا همسرم میگفت دارم کار میک ...

براتوهم همینطور عزیزم

مطمئنم همسرت خیلی خوشبخت و خوشحاله که تو رو داره

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
خخخخخ الهی پس مدل شوهرم عادیه😂😁😆

ارع عزیزدلم

معلومه داداششو خیلی دوس داشته

2706