2737
2734
عنوان

بازم شوهرم سرد شده😔💔

1046 بازدید | 60 پست

بچه ها من همسرم ( عقدیم ) دوباره سرد شده ای خداااا😭😭😭امروز تا ۷ شب صبر کردم تا زنگ بزنه اخرم خودم زنگ زدم گفتم چیزی شده گفت نه عزیزم حساب کتابام بهم ریخته .... ولی مشخصه سرده مثلا امشب شب بخیرم بهم نگفت به نظرتون من خودم فردام اگه زنگ نزد بهش زنگ بزنم یا نزنم اخه میترسم باز دوباره اون روزای وحشتناک سرم بیاد😔

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی یکی از عادتاشه ک سرد بشه گاهی؟🙄

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
2731
2738

نمیدونم پیشینتون چطوریه ولی همه ی مردا وقتی درگیر کار هستن ذهنشون متمرکز رو همونه.

نیازه هرروز زنگ بزنین بهم؟بنظرن فردا زنگ نزن

نه بخاطر تنبیه و ازمایش طرفتو اینا

بخاطر اینکه یکم کمتر وابسته باشی.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2706