2733
2734
عنوان

دخترم شکمش کار نمیکنه چ کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 811 بازدید | 43 پست
روغن زیتون یاگیلیسیرین بزن به مقعدش.شکمش واطراف نافش را به صورت دایره باروغن ماساژبده.من یادمه ولی د ...

خیلی میسوزونه صابون 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی میسوزونه صابون 

نمیدونم.منم میگفتم ولی میگفتن نه خیلی خوبه

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
تو فرنیش گلاب زیاد بریز یا دمکرده گل محمدی بریز توش

اصن فرنی نمیخوره

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2738

عزیزم من یه مدت درگیر یبوست دخترم بودم. لبنیات بدتر میکنه اوضاع رو یه مدت بهش نده. .تو غداهاشم حبوبات استفاده کن.کیوی و انبه هم خیلی عالیه .جوشانده گل محمدی هم حتما استفاده کن با عرق نعنا و نبات بده بخوره خیلی خوبه.

2706