2726
عنوان

دخترم شکمش کار نمیکنه چ کنم ؟

808 بازدید | 43 پست

۱۸ ماهشه .شیر پاکتی کم چرب میخوره 

دیشب شکمش باد کرده بود خیلی گریه میکرد 

شربت انجیر دادم بهش .امروز ک خوب بود 😖

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آلو هست میریزن توخورشت ازاین آلو بزرگا خشکامادر من هروقت خواهرزادم شکمش سفت میشه یک روز میزاره اونارو توآب بعد خواهرم باسرنگ میریزه توگلوش شکمش شل میشه 

أنــــــــارافضی‌وَافتخــــــر

روغن زیتون یاگیلیسیرین بزن به مقعدش.شکمش واطراف نافش را به صورت دایره باروغن ماساژبده.من یادمه ولی دقیق نمیدونم چطور صابون گلنارا باگوش پاک کنی چیزی یه کوچولومیذاشتیم دم مقعدبچه شکمش کارمیکرد

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑

یه قاشق روغن زیتون بده بخوره

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸
نوشتن باد معده توی سایت ممنوع شده  الان نی نی یار میاد تعطیل میکنه

میخوای گزارش بزن 😑

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2706