2733
2739
عنوان

بابام ناامید شد ازم!

| مشاهده متن کامل بحث + 933 بازدید | 62 پست

برو خوش باش من یبار کته درست کردم ۲ سانتش سوخت بقیش آبدار بود

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من ی بار غذا خرااااب کردم اونم ده سالم بود ، از رو کتاب آشپزی کته پختم . تو دستور نوشته بود :

یک فنجان نمک 

دو فنجان برنج 

برنج کوپنی بود اونم رفتم از زیرزمین پیدا کردم .جای برنج رو نمیدونستم.

قد دونه های برنج دو برابر قد برنج محسن شده بود .اما..... شور!!

😂😂😂 واای چطور ممکنه😆

خودم‌هم هنوز نفهمیدم😂😂😂

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2738
       تا ابد....... تو این ماه، انقدر نخندیده بودم ینییییی دمت ...

😉😂😂😂خواهش میکنم خدا رو شکر این غذای سوخته من به ی دردی خورد

2706