2737
2739
عنوان

بياين بگين حق دارم ناراحت بشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانواده شوهرمنم این مدلین انگار میخوان بهت بفهمونم بچه ات از ماست مال ماست اگ ب دوسداشتن بذاریم پس مرگشون چی بود برا بچه ام یه هدیه کوچیکم نخریدن هی میگن بزرگتر شو تورو میبرم خونمون انگار من حمالم اینجا دارم براشون بچه بزرگ میکنم ک اینا بعدا ببرنش

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍

چقدر بد،اگر هر روز اين انفاق ميفته خب بچه رو نده بهشون يا اگر ميدى زود بگيرش به يه بهونه اى تا عادت كنن

ولى اگر هفته اى يك بار هست اشكال نداره بچه رو بهشون بده بالاخره نوه شيرينه گناه دارن

2728
😐😐😐😐😐 واییییییی چقدر دلت نازکه عزیزم خب تو خونتون با بچت بازی کن بزار وقتی پیش اونایین نهایت لذ ...

عزيزم خيلي خوشحالم كه دوسش دارن ولي همشون بسيج شدن كه نذارن حتي لحظه اي پسرم پيشم بياد 

حساس نشو. طبیعی.   مال منم اولش خیلی دوست داشتن اما الان که شیطون شده تحملشو ندارن.   من ازخدام بود یکی با بچه امدبازی کنه من برم یه گوشه استراحت کنم وانرژی بگیرم برای مدتی که توخونه پیشم هست

2738
از چی ناراحتی الان؟؟

از اینکه پسرشو خیلی دوست دارن دیگه😐 استارتر ، گلم باز واسه تو جای شکر داره، حالا برعکس واسه من که اصلا نه خودمو نه دخترمو آدم حساب نمیکنن😔😔

🙂😊
هفته اي دو سه بار  بله تك نوست

مساله همینه 

چون اولین نوه شونه اینجوری میکنن

البته کارشون درست نیست و شما حق داری که دلخور بشی 

خب چرا از شوهرت نمیخوای که باهاشون صحبت کنه ؟

بالاخره شما مادر اون بچه ای و نزدیکترین فرد بهش ، برخوردشون به دور از ادبه 

اصصصصلا برات مهم نباشه

بچه که همیشه بچه نمی مونه

وقتی بزرگ بشه هییییچوقت تورو به اونا نمی فروشه

تو هم اتفاقا از این فرصت استفاده کن و استرااااحت کن

کاری که من توی مهمونیای اونوری میکنم😊

تازه شوهر من تنهایی میره و بچه رو با خودش می بره

الانم با بچم رفتن اونجا و منم دارم عشق و حال میکنم. تخمه میشکونم و توی سایت می چرخم😂

ببین عزیزم اولشه دقیقا منم مثل شما بودم همش آدم فکر میکنه اینجوری از بچش جدا میشه یا فکر میکنی یجورایی بچتو میخوان ازت بگیرن بهت کاملا حق میدم دوسداری این حس مالکیت تمامو کمال واسه خودت باشه اما بگم ک اصلا اینجوری نیس و بچت ک کم کم بزرگتر شد خودت میفرستیش پیش اونا تا ی نفس راحت بکشی از دستش 😂😂😂 بچه اولو آخر هرچقدم از اطرافیانش محبت بگیره در آخر بازم مادرشو ب همه ترجیح میده پس نگران نباش

سر تا ته بعضیاتونو بزنن از اول تا آخر فقط لفظین 😏

عزیزم ، همه میدونن مادر ایشون شمایید ، شما ایشون رو بدنیا اوردید و متعلق به شماست . هیچ شخصی نمیتونه این حق رو از شما سلب کنه .

ادم ها توی بچه هاشون و نوه هاشون ادامه ی زندگی خودشون رو میبینن ، مخصوصا نوه که توی سن پیری اونها بدنیا میان و حس مرگ و نیستی رو از ادم میگیرن ، یجورایی انگار که خورشون جاودانه شدن . این حس ذاتی همه ی ادم هست.

بزارید با این حسشون خوش باشن و سرگرم . همه فرایند دنیا اومدن بچه رو میدونن ، پس خیالتون راحت بخوانم نمیتونن بگن بچه ی اونهاس 😅اصلابزارید اینجور وانمود کنن که بچه ی اونهاس ، مگه حقیقت عوض میشه؟ 

از اینکه بچتون پشتوانه ی محکمی داره لذت ببرید و به حواشی اهمیت ندید ، توی خونه ی خودتون بازی کنید ، لذت ببرید سرو کله بزنید با بچتون. روزها و سالیان متمادی فرصت دارید برای مادری کردن ، حالا عیبی نداره اگرساعتهای محدود اونجا رو بسپارید به پدرشوهر و شما استراحت کنید

سلام😊 
عزيزم خيلي خوشحالم كه دوسش دارن ولي همشون بسيج شدن كه نذارن حتي لحظه اي پسرم پيشم بياد 

اونها که هیچی ، تمام دنیا دست به دست بدن محاله عشق بچه به مادر رو  ببره ، اونم توی این سن ، اضطراب رو از خودتون دور کنید . هیچ اتفاقی نمیفته عزیزم ، این رو به عنوان یه قانون الهی میگم اگر شکر نعمت کنید ، نعمت و خوبی براتون بیشتر میشه هروقت دلتون لرزید و ناراحت شدید ، توی دلتون بگید الحمدلله که بچتون پدربزرگ خوبی داره ، اینجور حتی اگر یک هزارم درصد منظوری هم داشته باشن تبدیل به خوبی میشه برای شما

سلام😊 
2706