2737
2734
عنوان

چرا تب پسرم نمیاد پایین

| مشاهده متن کامل بحث + 182 بازدید | 33 پست
واسه بچه ي دو ساله ك اصلاا شياف نميذاره و  خوابه و بهش دست بزني بخواي پاشويه كني يا دستمال مرطو ...

چرا نمیزاره؟ بچه که نمیدونه چی براش خوبه چی براش بد ، اگه تبش بالاس باید شیاف بزاری براش 

گلم الان برای منم دستمال خیس بزارن منم بدم میاد ولی کاری که برای بچه خوبه رو باید مادر انجام بده فوقش یکم گریه میکنه با یه اسباب بازی ک دوس داره یا کارتون گولش بزن و تن شویه اش کن

همه جا گفتم اینجاهم میگم گل ختمی سفید هم چرک و عفونتو از بین میبره هم برای تب خوبه دم کن یا عرقشو بده بخوره

برا تب میتونی عرق ختمی رو به بدنش بکشی

نوه عموم دوسالشه هر دوسه ماه یه بار به خاطر تب تو بیمارستان بستری میشد یکی از پرستارا گفته بود به بدنش ختمی بزنین الان خیلی وقته روی دکترم ندیده حتی هروقت تب میکنه اینکارو میکنن

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته من شیاف رو‌ نگفتم ولی چرا برای بچه دوساله هم شیاف خیلی خوب و راحتتر از دارو هست. باید نصفش کنی ...

اره شیاف خیلی خوبه برای کوچیک تر از دوسالم میزارن مشکلی نداره 

2731
البته من شیاف رو‌ نگفتم ولی چرا برای بچه دوساله هم شیاف خیلی خوب و راحتتر از دارو هست. باید نصفش کنی ...

خودمم خيلي از تب ميترسم هر وقت تب داشته منو شوهرم پلك نذاشتيم، كارايي ك گفتيو ميكنم ممنون عزيزم

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐
یعنی دم کنم؟؟چقدر توروخدا دقیق  میگی

بعله دم کن بده بخوره

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
یعنی دم کنم؟؟چقدر توروخدا دقیق  میگی

عرقشو تو خونه داری؟

بکش به بدنش عرقشو

چرا نمیزاره؟ بچه که نمیدونه چی براش خوبه چی براش بد ، اگه تبش بالاس باید شیاف بزاری براش  گلم ...

پسرم خيلي حساسه ، خيلي، يعني از خواب پاشه اينقدر جيغ و گريه ميكنه ك كبود شه از حال بره.... شياف تاحالا چندباري خواستم بزارم اصلا نذاشته... بيدار ك بود كلي اب دادم و گل ختمي و داروهاشو دادم، شبايي ك تب داره تا صبح بيدارم يه ذره يه ذره دستمال خيس ميكنم ميزارم ك بيدار نشه زودي بر ميدارم... قبلا تلاش كردم با دستمال خيس و پاشويه كنار بياد اصلا نشده فقط همي يه ذره يه ذره گذاشتن جواب داده

2738
پسرم خيلي حساسه ، خيلي، يعني از خواب پاشه اينقدر جيغ و گريه ميكنه ك كبود شه از حال بره.... شياف تاحا ...

عزیزم به بهونه آب بازی ببرش حموم یا یه تشت آب بیار پیشش بگو بیا آب بازی کنیم

مایعاتم زیاد بهش بده 

دیگه چاره ای نیست یا باید ببریش دکتر که بهش سرم و آمپول بزنن یا اینجوری تبشو کنترل کنی 

چون کوچیکم هست یکم باید بیشتر مراقبش باشی تو این سن 

مادرا همیشه کلی سختی میکشن برای نی نی هاشون عزیزدلم ولی بهتر از اینه که پسر ماهت خداینکرده تبش زیادی بالا بره

همه جا گفتم اینجاهم میگم گل ختمی سفید هم چرک و عفونتو از بین میبره هم برای تب خوبه دم کن یا عرقشو بد ...

دكتر واسه پسر نم گفت علاوه بر داروهاش گل ختمي دم كن و بهش بده

استارتر اب بزار بجوشه دو قاشق فذاخوري گل ختمي بريز و نصف ايتكان رو اب جوش بريز ، من يكم قند هم ريختم ك راحت بخوره، بعد يه نعلبكي بزار روي ليوان ، يه رب بمونه. بعد صاف كن بده پسرت بخوره

2706