2737
2734
عنوان

چرا تب پسرم نمیاد پایین

182 بازدید | 33 پست

شش سالشه. دیشب کپی داغ بود تب بر دادم دوباره صبح امروز و بعدازظهر دوباره کمی خیلی کم داغه  تب بر دادم.الان دست میزنن یکم داغه چکر کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تب اگه بیشتر از یکروز طول کشید ببر دکتر چرک خشک کن بده

چون حتما عفونتی هست

اما در کل شربت پروفن برای تب عالیه... دوبار بدی قطع میشه

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین

احتمالا ویروسه. ممکنه اسهال هم بشه. نگران نباش فقط نذار تبش بالا بره. مرتب روی شکم و رون پاهاش و زیر بغلش دستمال ولرم مرطوب بذار. رو پیشونیش نذار

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "

يكم داغ باشه ايراد نداره ، چون بدنش داره با عفونت مبارزه ميكنه

منم پسر ٢ سالمه بردم دكتر از ديروز تب داره و دل درد و سرماخوردگي، كلي دارو داد و علاوه بر اونا گفت واسه تبش گل ختمي از عطاري بخر و دم كن بهش بده

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐
2738
تب اگه بیشتر از یکروز طول کشید ببر دکتر چرک خشک کن بده چون حتما عفونتی هست اما در کل شربت پروفن ...

نه عزیزم این تصور شما کاملا غلطه. ویروس هم ممکنه باشه و حتی چند روز طول میکشه. به این راحتی آنتی بیوتیک به بچه ندید خیلی خطرناکه

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
نه عزیزم این تصور شما کاملا غلطه. ویروس هم ممکنه باشه و حتی چند روز طول میکشه. به این راحتی آنتی بیو ...

گفتم که باید ببره دکتر متخصص کودکان 

دکتر اینو تشخیص میده... اگه لازم نباشه خب چرک خشک کن نمیده

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین
نه عزیزم این تصور شما کاملا غلطه. ویروس هم ممکنه باشه و حتی چند روز طول میکشه. به این راحتی آنتی بیو ...

من پسرم امروز دكتر بردم براي تبش و مشكلات ديگه اي ك داشت، اموكسي سيلين داد

احتمالا ویروسه. ممکنه اسهال هم بشه. نگران نباش فقط نذار تبش بالا بره. مرتب روی شکم و رون پاهاش و زیر ...

واسه ي بچه ي دوساله ك شياف نميذازه، بهش دستمال مرطوب هم بزنم فوري جيف و گريه ميكنه چطوري تبشو پايين ببرم

تن شویه کن مدام  هرجاش ک داغه دستمال خیس بزار  شیافم خوبه براش بزاری اگه تبش خیلی بالاس

واسه بچه ي دو ساله ك اصلاا شياف نميذاره و  خوابه و بهش دست بزني بخواي پاشويه كني يا دستمال مرطوب بذاري بيدار ميشه و كلي جيغ وگريه ميكنه چه طوري تبشو ميشه پايين اورد؟؟

واسه ي بچه ي دوساله ك شياف نميذازه، بهش دستمال مرطوب هم بزنم فوري جيف و گريه ميكنه چطوري تبشو پايين ...

البته من شیاف رو‌ نگفتم ولی چرا برای بچه دوساله هم شیاف خیلی خوب و راحتتر از دارو هست. باید نصفش کنی بعد مقعد رو چرب کنی و شیاف رو وارد کنی. وقت خواب راحته

اگه برای پاشویه مقاومت میکنه ببرش حمام آب ولرم. یا با حالت بازی ظرف آب ببر تو اتاقش که پاهاشو بذاره توش.

هرطور شده تب بالا نره که خدانکرده تشنج نکنه

2706