2733
2734
عنوان

اسي.....

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 83 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببخشید مهشید جان ولی حس کردم از اون عروسایی هستی که هر چی بهش بگی بهش برمیخوره و کلی حرف درمیاره😐

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
2728
بهتره که نداری منم دخترم بزرگتر بشه جمع میکنم عزیزم. بابای منم ندارن خوششون نمیاد.

واقعا خوب نیست 

حالا من مجرد بودم خونمون داشتیم همسرمم خونشون داشتن ولی خونه خودمون من نخواستم راضی ام هستم😁

2738
هركي نظرش واسه خودش محترمه  ولي  اين چندماهه اسي افتاده روز زبون كاربرا  خيييييلي ام ...

مثلا کی حوصله داره تایپ کنه استارتر، اسی جون 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگی من افتاد 😄 و من ب عشقم میرررسم 💏
ربطشش ب كلمه اسي؟؟؟؟

خو تا حالا ندیده بودم به یکی بگن اسی بهش بربخوره تو اولین نفری

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
ببخشید مهشید جان ولی حس کردم از اون عروسایی هستی که هر چی بهش بگی بهش برمیخوره و کلی حرف درمیاره😐

دوستم هدف من از اين تاپيك نه به كلمه اسي بود 

نميدونم ربطش ب عروس چي بود😘😘😂😂😂 

اميدوارم ياد بگيريم قضاوت هم نكنيم ك از نظر خدا بخشيده نميشه 

پسرم 👑سرم
 ميتونيم از كلمه دوست خوبم استفاده كنيم ،

اووووووو حال نداریم استارتر بنویسیم بیایم بتایپیم دوست خوبم😂😂😂

[QUOTE=109061524]خو تا حالا ندیده بودم به یکی بگن اسی بهش بربخوره تو اولین نفری[/QUO جور همه تاپيك ها مث هم شده آزار دهندست. 

هرجا ميري ي سيل از كاربرا دارن پشت هم اسي اسي ميكنن امون نميدن استارتر حرفشو بزنه يا درد دل بكن ...مثلا 

اسي زود باش 

اسي كجا رفتي 

اسي چيشد 

اسي بيا خبر بده 

اسي .......

پسرم 👑سرم
2706